Mléko bez těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 17:44
Mléko bez těhotenství?

Prosím o zachování anonymu. Včera se nám přihodila při sexu taková zvláštní chvilka, kdy jsem partnerce mačkal prsa a najednou začlo vytékat bílé mléko?
Přítelkyně ze mě hned slezla dolů a šla se osprchovat 8o Těhotná není, antikoncepci by měla teprve vysadit a žádné jiné léky nebere, ani vitamíny. S ničím se neléčí. Prý si ve čtvrtek zajde k doktorovi. Když jsem se jí ptal, tak sama nevěděla :nevim:

Dámy, stalo se to některé z vás, prostě jen tak? Těhotenský test byl negativní a sebevědomí partnerky bylo tatam. Bylo vidět, že ji je situace trapná a nepříjemná.

Díky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 17:53

Můžou to byt asi hormony no.
Já kojila 2mes a ještě po 3letech mi taky teklo mléko. :nevim:

rozand
Závislačka 3452 příspěvků 18.04.18 17:54

To nebude mléko, spíš má zánět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 17:55

Ano, měla.. :oops: Antikoncepci jsem brala, těhotná jsem nebyla.. Není to mléko, a vlastně také ‚jen tak‘, ale většinou za to může zvýšená hladina prolaktinu.. Nic hrozného, na gynde mi vzali stery- nakonec všechno ok.. Trapné to bylo, vydesilo mě to, pomohlo mi že tehdejší přítel to bral naprosto s nadhledem. :) Na gynde ji poradeji, ale ať neplasi, není proč se děsit.. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:00
@Anonymní píše:
Ano, měla.. :oops: Antikoncepci jsem brala, těhotná jsem nebyla.. Není to mléko, a vlastně také ‚jen tak‘, ale většinou za to může zvýšená hladina prolaktinu.. Nic hrozného, na gynde mi vzali stery- nakonec všechno ok.. Trapné to bylo, vydesilo mě to, pomohlo mi že tehdejší přítel to bral naprosto s nadhledem. :) Na gynde ji poradeji, ale ať neplasi, není proč se děsit.. :)

Právě už před tím si stěžovala, že má pocit, že ji prsa snad explodují. Ještě jsme si z toho dělali srandu a já pak dostal zásah přímo do okna :mrgreen: :mrgreen: :pocitac:
Tak já to také beru s nadhledem, ani jsem nic neříkal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:14
@Anonymní píše:
Právě už před tím si stěžovala, že má pocit, že ji prsa snad explodují. Ještě jsme si z toho dělali srandu a já pak dostal zásah přímo do okna :mrgreen: :mrgreen: :pocitac:
Tak já to také beru s nadhledem, ani jsem nic neříkal.

Teda já to neměla až tolik, pak už jsme si z toho dělali srandu, chlap mi pak ta prsa kolikrát schválně za srandy občas zmáčkl :lol: Ale prostě pravděpodobně zdivočelé hormony, brali tenkrát krev a stery - ovšem jak se to tenkrát řešilo uz si uprimmne nevybavim, bylo mi tenkrát 18, a to už je pár let.. :D

milwinka
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 12 inzerátů 18.04.18 18:27

Asi hyperprolaktinémie- zvýšená hladina hormonu prolaktinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 07:53

Měla jsem to také, ačkoliv jsem byla panna. Byla to zvýšená hladina prolaktinu vyřešily to léky.
Doporučuji navštívit gynekologa nebo obvoďáka, odebere ji krev a budete chytřejší. ;)
Detaily už si také nepamatuji, je to přes 20 let.
 B.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >