Reklama

Tečky na prsou - co to může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:15
Tečky na prsou

Zdravím,
Před par měsíci jsem si všimla, že se mi na prsou objevily tečky (viz foto). Dřív, nejvíce v pubertě, jsem měla hodně velký problém s akné v dekoltu, ale tohle se tomu vůbec nepodobá. Chtěla východ se zeptat, jestli někdo nevíte, co to muže být, popřípadě co s tím? Předem děkuji.

Reklama

Reakce:

thrisamanx
Povídálka 28 příspěvků 18.04.18 15:20

Já bych řekla, že je to něco jako černé tečky na prsou. Mám to více méně taky, i když ne tak výrazné, v podstatě to u mě ani není moc vidět, ty to máš docela dost, tak nevím. Jde to třeba vymáčknout?

Popelka12
Kecalka 464 příspěvků 19.04.18 14:17

Mně se to objevilo v těhotenství a po porodu to přetrvává - pak třeba čtyři úplně zčernají a když to chci seškrábnout, vyleze z toho chloupek. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama