Tečky na prsou - co to může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:15
Tečky na prsou

Zdravím,
Před par měsíci jsem si všimla, že se mi na prsou objevily tečky (viz foto). Dřív, nejvíce v pubertě, jsem měla hodně velký problém s akné v dekoltu, ale tohle se tomu vůbec nepodobá. Chtěla východ se zeptat, jestli někdo nevíte, co to muže být, popřípadě co s tím? Předem děkuji.

Reakce:
thrisamanx
Kecalka 107 příspěvků 18.04.18 15:20

Já bych řekla, že je to něco jako černé tečky na prsou. Mám to více méně taky, i když ne tak výrazné, v podstatě to u mě ani není moc vidět, ty to máš docela dost, tak nevím. Jde to třeba vymáčknout?

Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 19.04.18 14:17

Mně se to objevilo v těhotenství a po porodu to přetrvává - pak třeba čtyři úplně zčernají a když to chci seškrábnout, vyleze z toho chloupek. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >