Tečky na prsou - co to může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 15:15
Tečky na prsou

Zdravím,
Před par měsíci jsem si všimla, že se mi na prsou objevily tečky (viz foto). Dřív, nejvíce v pubertě, jsem měla hodně velký problém s akné v dekoltu, ale tohle se tomu vůbec nepodobá. Chtěla východ se zeptat, jestli někdo nevíte, co to muže být, popřípadě co s tím? Předem děkuji.

Reakce:

thrisamanx
Povídálka 28 příspěvků 18.04.18 15:20

Já bych řekla, že je to něco jako černé tečky na prsou. Mám to více méně taky, i když ne tak výrazné, v podstatě to u mě ani není moc vidět, ty to máš docela dost, tak nevím. Jde to třeba vymáčknout?

Popelka12
Kecalka 481 příspěvků 19.04.18 14:17

Mně se to objevilo v těhotenství a po porodu to přetrvává - pak třeba čtyři úplně zčernají a když to chci seškrábnout, vyleze z toho chloupek. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >