Tečky na prsou - co to může být?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 15:15
Tečky na prsou

Zdravím,
Před par měsíci jsem si všimla, že se mi na prsou objevily tečky (viz foto). Dřív, nejvíce v pubertě, jsem měla hodně velký problém s akné v dekoltu, ale tohle se tomu vůbec nepodobá. Chtěla východ se zeptat, jestli někdo nevíte, co to muže být, popřípadě co s tím? Předem děkuji.

Reklama

Reakce:

thrisamanx
Povídálka 28 příspěvků 18.04.18 15:20

Já bych řekla, že je to něco jako černé tečky na prsou. Mám to více méně taky, i když ne tak výrazné, v podstatě to u mě ani není moc vidět, ty to máš docela dost, tak nevím. Jde to třeba vymáčknout?

Popelka12
Kecalka 451 příspěvků 23 inzerátů 19.04.18 14:17

Mně se to objevilo v těhotenství a po porodu to přetrvává - pak třeba čtyři úplně zčernají a když to chci seškrábnout, vyleze z toho chloupek. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama