Sedřená stehna od plenek

Anonymní
28.5.16 11:22

Sedřený stehna od plenek

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.

Dceři jsem koupila nové pleny, po kterých má na vnitřní straně stehen sedřeniny. Celou noc nespala jak jí to pálilo. Chtěla bych poprosit o radu, jak se toho co nejrychleji zbavit. Mažu jí to Beppanthenem a pleny má jen v noci a látkové. Nechci, aby jí to bolelo. Nějaký typ na zmírnění bolesti bych taky uvítala…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12204
28.5.16 11:41

Jakože sedřeninu má z nových látkových plen? Nebo jsem to špatně pochopila?
Jinak Bepanthen je super, můžeš třeba i Dermazulen (heřmánková mast) nebo Infadolan, ale vcelku je to jedno. Hlavně si teď dát pozor, aby se to nedřelo s žádným oblečením. Je teplo, nech ji nahatou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
28.5.16 11:51

Já to malé mazala Elocomem, ale tuším, že je na předpis a nevím jestli pro malé dítě je vhodný, nicméně naše to měla tak sedřené, že jsem to prostě namazala tímm Elocomem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
28.5.16 12:08

@Kotatko03 Elocom, je kortikosteroidní mast.Na sedřené stehna rozhodně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.16 12:22

Mazat bepanthenem a pokud jde, nechat jí bez plen a dalších oblečení s gumičkama kolem stehen. pokud má tlustá stehna a třou o sebe, natáhnout legínové kraťásky

• Citovat
  • Upravit
824
28.5.16 12:25

Imazol, volně prodejná mast na mokvající rány. Je to takový pudrovitý složení, zabírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.16 13:16
@Hermio píše:
Imazol, volně prodejná mast na mokvající rány. Je to takový pudrovitý složení, zabírá.

Nám Imazol vždy stav ještě zhoršil. Používáme bepanthen mast na čistě omytou a usušenou pokožku.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama