Šéfka mě podvedla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:05
Šéfka mě pofvedla

Omlouvám se za anonym. Hledala jsem si práci a byla mi nabídnuta stáž. Tady v Praze toho je docela dost. Tak jsem kývla. Stáž byla neplacená, s tím, že musím na ÚP, aby za mě měli keš. Bylo mi však slíbeno, že bokem dostanu peníze. Po 3 měsících mi stáž skončila a nedostala jsem ani korunu. Na ÚP to říct nemůžu, protože to oficiálně být placené nesmělo. Naletěla jsem. Co byste dělali?

Reakce:

Mika.ella1
Povídálka 34 příspěvků 09.10.18 21:10

Chtela si podvadet a byla podvedena..se stane…pokud nemas pisemne, ze ti neco meli dat bokem nic s tim asi neudelas..coz predpokladam nemas

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12115 příspěvků 09.10.18 21:11
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym. Hledala jsem si práci a byla mi nabídnuta stáž. Tady v Praze toho je docela dost. Tak jsem kývla. Stáž byla neplacená, s tím, že musím na ÚP, aby za mě měli keš. Bylo mi však slíbeno, že bokem dostanu peníze. Po 3 měsících mi stáž skončila a nedostala jsem ani korunu. Na ÚP to říct nemůžu, protože to oficiálně být placené nesmělo. Naletěla jsem. Co byste dělali?

Slušně bych se zeptala, kde jsou peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:12
@Russet píše:
Slušně bych se zeptala, kde jsou peníze.

To jsem zkoušela a nic :,(

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 09.10.18 21:14

Tak jestli to správně chapu- tvoje šéfka vypsala stáž, na kterou měla dostat nějakou dotaci od státu a z ní ti měla trochu odsypat.
Jestli je to tak, tak mě napadá jen jedno: podvod a někdo si namastil kapsu. Tebe jaksi vynechali :mrgreen:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 09.10.18 21:15

Asi bych ji udělala „reklamu“ na e-miminu

magdickakocicka
Kecalka 494 příspěvků 09.10.18 21:17
@Anonymní píše:

Začla bych si hledat normální práci :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:19
@Halamka píše:
Tak jestli to správně chapu- tvoje šéfka vypsala stáž, na kterou měla dostat nějakou dotaci od státu a z ní ti měla trochu odsypat.
Jestli je to tak, tak mě napadá jen jedno: podvod a někdo si namastil kapsu. Tebe jaksi vynechali :mrgreen:

Přesně. Já vím, že nic nevymaním. Ale jde i o další blbce, co naletí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:19
@magdickakocicka píše:
Začla bych si hledat normální práci :lol:

Na mateřský?

magdickakocicka
Kecalka 494 příspěvků 09.10.18 21:24
@Anonymní píše:
Na mateřský?

Pokud si na matersky, tak nemas na UP co delat :zed:

Lenka_Hal
Kelišová 5604 příspěvků 09.10.18 21:30

Never nicemu, co nemas cerny na bilym, nikdy! …kdysi muj byvaly sef (zidak jeden :mrgreen: ) utrousil vetu: rekl jsem mu to telefonu, abych nemusel splnit, co jsem slibil… :zed:

unuděná
Kelišová 5586 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 21:31

co bych delala?sypala si popel na hlavu a shanela normalni praci osetrenou smlouvou :nevim: kdo chce kam..

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 09.10.18 21:56
@Anonymní píše:
Na mateřský?

No a proč ne? Kde je problém? Buď jsi mimo nebo troll. Na mateřský jako můžeš na pracák??

Lalelale
Závislačka 2674 příspěvků 09.10.18 22:04

Poučení pro příště: pokud více jak měsíc pracuješ bez výplaty a peníze pod jakoukoli záminkou nejsou, je holý nesmysl opět přijít do práce a dál dělat zadarmo. Ve tvém případě navíc nemáš jedinou páku, jak to vymáhat, prostě tě podvedli a slíbili peníze, které právně nikdy nebyli povinni ti vyplatit. Neuděláš nic, právo je na jejich straně. Osobně mi neplacená stáž při dnešní nízké nezaměstnanosti přijde hodně zbytečná a nechápu, že na to někdo přistoupí. Jinak dej si bacha na zaměstnavatele, co je ochotný kvůli platům obcházet zákon. Už jen to o něm hodně vypovídá.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 09.10.18 22:27

Tomu se říká zloděj okradl zloděje.

Někdo žije ze stážistů, zdá se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >