Selfie challenge rozlučka se svobodou

371
11.7.21 21:23

Selfie challenge rozlučka se svobodou

Ahoooj,
Plánujeme pro kamarádku rozlučku se svobodou. Mám za úkol napsat seznam, kdy, jak a s kým se vyfotit. Pár nápadů už jsem dostala, ale byla bych moc ráda za tipy, pokud jste některá z Vas také tuto hru hrála. Mám tam například, aby se vyfotila s barmanem, se skupinou mužů, se zbraní (pojedeme na laser game, o které neví), fotka na pánských zachodech, apod. Napadá vás ještě něco pěkného nebo vtipného? Ve finále bychom z těchto fotek chtěli vytvořit vzpomínkovou knihu.
Díky moc! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4129
11.7.21 21:35

Hned me napadlo, že to pořádáte proto, abyste to rvaly na Facebook… Mně to nepřijde vůbec vtipné, že se půjdete fotit na pánské WC. To bude vtipné foto s pisoarem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
11.7.21 21:37

Toto je spis trapne a smesne nez vtipne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
11.7.21 21:42

Vůbec to není na nějaký FB, ale pro nás na památku. Nechápu ani pointu, já se tu ptám na nějaké tipy pro zábavu. A pokud nechcete poradit, tak prosím nekomentujte. Je vážně fascinující, jak hned víte závěry, když nás absolutně neznáte. To, že tam mám jeden úkol legrační hned neznamená, že se budeme fotit u nějakého pisoáru proboha :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
11.7.21 21:42

@Fany97 jako fakt? Fotka na pánském wc? To ma být vtipné? Není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
11.7.21 21:46

Bože, no jo. Napsala jsem na emiminu, kde jsou zakomplexovane matky, které se bojí udělat si nějakou legraci. Vždyť ani nevíte, kde bude rozlučka, a že na tom pánském wc třeba nikdo nebude!!!??? Já se opravdu musím smát. Končím téma sbohem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
11.7.21 21:47
@Fany97 píše:
Vůbec to není na nějaký FB, ale pro nás na památku. Nechápu ani pointu, já se tu ptám na nějaké tipy pro zábavu. A pokud nechcete poradit, tak prosím nekomentujte. Je vážně fascinující, jak hned víte závěry, když nás absolutně neznáte. To, že tam mám jeden úkol legrační hned neznamená, že se budeme fotit u nějakého pisoáru proboha :zed:

Já v tom taky nevidím tu zábavu a památku. Asi vás fakt neznáme a tipy těžko dáme, když to všem přijde trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4129
11.7.21 21:49

@Fany97 já se taky musím smát :mrgreen: i my zakomplexovane matky se umíme bavit a smát. Za pár dní jedeme s kamarádkami na každoročni Day off bez dětí a určitě si to bezvadně užijeme i bez fotky na pánských hajzlech :mrgreen: :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
11.7.21 21:56
@Fany97 píše:
Bože, no jo. Napsala jsem na emiminu, kde jsou zakomplexovane matky, které se bojí udělat si nějakou legraci. Vždyť ani nevíte, kde bude rozlučka, a že na tom pánském wc třeba nikdo nebude!!!??? Já se opravdu musím smát. Končím téma sbohem.

Tak proc píšeš na web pro matky? :mrgreen:
A s tim hajzlikem to trapný je a to že by tam měl někdo byt mě ani nenapadlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.21 21:57

@lachtanice86 Kdyby fotka. Mě kdysi tehdejší svědkyně nutila se na pánském záchodě vyčůrat a vyfotit. Odmítla jsem. No a to bylo naposledy, co jsem s touto kamarádkou mluvila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
11.7.21 22:02

Vyfotit se s nejhezčím chlapem v baru. Já bych to neomezovala na focení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20158
11.7.21 22:05

@Fany97 Těch míst je milion a jedno. Neznám tebe ani tvojí kamarádku těžko říct. Kamarádce jsme vybraly osobní místa, ke kterým máme vztah. A ne pánské záchody to fakt nebyly. Ale ty víš, kde se cítí dobře, a kde je jí fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.7.21 22:06
@Fany97 píše:

Tak proč píšeš na emimino? Já teda nejsem zakomplexovaná matka. Dítě ještě nemám. Ale je to fakt trapný. :lol: Takových přiopilých slečen na náplavce vidím plno, které pajdaj po kočičích hlavách. Ale pokud je to vaše gusto. Proč ne. Osobně mi to přijde nedůstojné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20158
11.7.21 22:09
@Angry_birds píše:
Tak proč píšeš na emimino? Já teda nejsem zakomplexovaná matka. Dítě ještě nemám. Ale je to fakt trapný. :lol: Takových přiopilých slečen na náplavce vidím plno, které pajdaj po kočičích hlavách. Ale pokud je to vaše gusto. Proč ne. Osobně mi to přijde nedůstojné. :think:

TAk pokud se ty slečny takhle baví i normálně, tak bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.7.21 22:11
@P4ja píše:
TAk pokud se ty slečny takhle baví i normálně, tak bych to neřešila.

Však jistě. Proto jsem psala, pokud je to jejich gusto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat