selhání ochrany

Anonymni
9.7.08 09:09

selhání ochrany

Ahojky holčiny,prosím včera se podařilo selhání ochrany.
Nejsem si vúbec jistá,jestli bych mohla být těhotná.
Vím,že jsou nějaké tablety ,které se musí užít do 24h.
Ale vůbec nevím jak se jmenují.A možná bude i problém,je užít,protože stále ještě kojím.
Nestalo se to některé zvás.Prosím napište mi.A jak se jmenují ty tabletya kolik pak to asi bude stát.

Myslím si,že ty tablety udělají v těle pěkný chaos co myslíte?
Díky moc Silvánek

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.7.08 09:33

Ahojky, tabletky jsou pouze na lékařský předpis a jmenují se postinor. Užít se musí nejdéle do 72hodin od nehody, ale čím dřív, tím líp. Ale nevím kolik stojí ani jestli se můžou užít při kojení. To bude muset poradit někdo jiný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.7.08 09:35

díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
3467
9.7.08 09:54

Více o Postinoru (příbalový leták): http://www.lekarna.cz/…5mg-tablety/ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.7.08 10:01

Lenur-mocinko ti děkuji jsi úžasná,jak jsi mi dala supr odkaz.Odpo valím k doktorce pa

• Nahlásit
  • Citovat
8
9.7.08 17:15

Ahoj, krome Postinoru se da koupit jeste Escapelle, je to totez. Postinor jsou 2 tablety, Escapelle jen 1. Na predpis by spravne byt od 1.1.2008 nemely (Julinkovska reforma :wink: ) a ja ho normalne koupila bez predpisu, ale zalezi lekarnu od lekarny :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.7.08 20:07

Tak holky dnes byla na gyndě a dostala jsem tabletku jednu a jmenují se
ESCAPELLE a vyšlo mě to na 435kč.To jsou ceny.U doktora mi řekli,že můžu normálně kojit a v lékarně ne.Tak dávám momentálně sunar a já odstříkávám.

Chtěla jsem Vám všem holky poděkovat za vaše rady.Je dobře ,že tu všechny jsme.Navzájem si porádíme.Tak ahojky a moc dík

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama