Sen o mrtvých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 01.11.14 21:16
Sen o mrtvých

Jsou to už 4 dny co se mi zdál ten strašný sen. V neděli odvezli tatínka do nemocnice, nebylo mu dobře. Maminka zůstala doma sama, já bydlím jinde s manželem a dětmi. V noci se mi zdál se, že moje maminka umřela. Měla i pohřeb. Pak za mnou přišla a já ji říkám Mami co tady děláš a ona mi říká-Ty mě vidíš. A pak jsem se podívala na její pravou stranu a tam stál její otec, můj děda, kterého znám jen z fotek. Díval se na mě a očima se usmíval. A pak tam stála stařenka a ta se spíš jakoby mračila. S maminkou sem si povídala a ona mi říkala, jaké to bylo když umřela a že pro ni přišel tatka a stařenka. Nevěřila jsem jí v tom snu, že je mrtvá a ona mi dala facku kterou jsem cítila snad ještě ráno. V noci jsem se vzbudila uplně vystrašená a i ted nevím co ten sen znamená. Bojím se i večer si jít lehnout.

Reakce:
Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 01.11.14 21:23

Jsou tady urcite zkusenejsi a erudovanejsi zensky nez ja. Jednou mi ovsem jedna kartarka rekla, ze kdyz vidim ve snu nekoho zemrit, bude dlouho zit. No tak pred 15 lety se mi zdalo o smrti meho otce. Cely zivot ma velmi vaznou srdecni vadu a nikdo nepredpokladal, ze by se dozil vysokeho veku, tahne mu na osmdesat a jeste je tady s nama. Je sice uz hodne odkazany na pomoc druhych, ale zakladni veci zvlada a i mozek mu funguje dobre.

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 01.11.14 21:27

Pracuje podvedomi, nic vic. Odvezli tatinka, napadli te ruzne veci, milujes svoje blizke a mas o ne strach, vis ze jsou smrtelni a v noci to mozek takhle zmotal vse dohromady.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 01.11.14 21:31

Nebylo mi z toho snu vůbec dobře, takové uzko, bezmoc, vztek. Nechápu ale, proč se mi zdálo o tom dědovi, nikdy jsem ho neviděla a ty jeho oči byli v tom snu hrozně uklidnující, milé spokojené, nešel z nich strach, ale z očí stařenky byla cítit zloba.

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 23:10

Sára:
to je naprosto normální, v podvědomí se bojíš o tatínka. Ten mozek přemýšlí i když spíš a vypneš.

Babička mi zemřela každou noc skoro nevím už přesně se mi zdál ten stejný sen jak stála u dveří a umřela na rakovinu :( Nelžu bylo to něco šílenýho bála jsem se chodit spát a najednou po tom po určitě době ten sen zmizel a už se mi o babičce vůbec nezdá a pokud se mi o ní někdy zdálo což je bohužel tak 1× za pul roku i rok tak je to sen o jídle neebo něco takového. Zvláštní…takový už normální, ale někdy i v závěru toho snu je to o tom, bohužel už je mrtvá závěr je stejný.

NO a poznatek - jak nám zemřela dcera ta se mi hned druhý den zdálo o porodu jak nám zemřela a druhý den doma zase byla ve snu mrtvá :( postupem času se mi už nezdálo nic. Potom se to změnilo na téma - že budu těhotná a z toho snu jsem za 2 dny zjistila, že čekáme nové miminko.
Ted už se mi nikdy o ní nezdálo. Ale věřím, že tento sen se jindy i bude opakovat, na téma snad 3 naše zdravé dětí a bohužel povídání o naší mrtvé dceři. To podvědomí prostě myslí za nás.

Drž se at je tatínkovi líp. A neboj se spát ono to samo odezní.

Karolina.k
Kecalka 112 příspěvků 02.11.14 19:48
sny

Sen o smrti sám o sobě nic nemusí znamenat a nebo může znamenat i něco co se smrtí vůbec nesouvisí. Záleží na hodně věcech okolo.
Doporučovala bych snář od Artemidora s Efezu. Vyšel v antické knihovně v sedmdesátých letech. Bohužel je těžko k sehnání. Ale je vynikající. Čerpal z něj i dr. Freud k psychoanalýze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >