Dotaz pro kartářky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 11:33
dotaz pro kartářky

Ahoj, mám takový malý dotaz pro kartářky, věštkyně apod..Je možné, aby mi profi kartářka-věštkyně udělala na jednohi člověka v průběhu 1 měsíce pokaždé jiný výklad?? Myslím to tak, že se jedná o partnerské vztahy - poprvé mi řekla, že s tím člověkem budu a dlouho, že je to ten pravý a podruhé, že s ním nebudu, že si s ním můžu maximálně užívat, ale žádné větší závazky…
Jsem z toho paf, může to dávat nějaký smysl, nebo si jen vše vycucla z prstu? Napsala jsem ji teď s odtupem času, zda je pro to nějaké vysvětlení, odepsala, že formou 20ti minutového zpoplatněného výkladu mi mlže situaci vysvětlit a odůvodnit..Je to jen tahání pěněz, nebo může mít ještě pravdu??děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 01.11.14 11:46

Je neseriozni, najdi si jinou. Kartarka nejsem, ale kdyz posles sz, poslu ti kontakt na super pani, dela i pres mail.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 01.11.14 11:53

Teoreticky by vysvetlenie - s odretymi usami a prizmurenymi vsetkymi kurimi okami - bolo. Ale ked pyta peniaze za vysvetlenie vlastnej ‚chyby‘, tak by som poziadala o novy vyklad niekoho ineho :oops:

Nika91
Závislačka 3621 příspěvků 01.11.14 12:04

Já tedy nejsem profík, ale když vykládám karty, tak my to většinou vychází stejně. :nevim: a taky se ten výsledek může měnit, ale během měsíce je to krátká doba, to spis tak s odstupem pár měsíců :nevim:

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 01.11.14 12:11
@Nika91 píše:
Já tedy nejsem profík, ale když vykládám karty, tak my to většinou vychází stejně. :nevim: a taky se ten výsledek může měnit, ale během měsíce je to krátká doba, to spis tak s odstupem pár měsíců :nevim:

Preto s odretymi usami a privretymi vsetkymi, aj kurimi okami :jazyk:
Osud sa ubera nejakou cestou, lepsie povedane po kolajach, z ktorych sa neda moc vybocit, a karty to vidia. A vidia aj vsetky mozne vyhybky. A tuna nieco prehodilo vyhybku, ktora sa zjavila z cista jasna takym sposobom, ze ani karty nevideli tendencie, ze by tam vobec mohla byt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 12:23
@Bábi Zlopočasná píše:
Preto s odretymi usami a privretymi vsetkymi, aj kurimi okami :jazyk:
Osud sa ubera nejakou cestou, lepsie povedane po kolajach, z ktorych sa neda moc vybocit, a karty to vidia. A vidia aj vsetky mozne vyhybky. A tuna nieco prehodilo vyhybku, ktora sa zjavila z cista jasna takym sposobom, ze ani karty nevideli tendencie, ze by tam vobec mohla byt.

Můžes se to prosím pokusit vysvětlit jinak, moc tomu nerozumím :think: ty také vykládáš karty?? zakladatelka

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 01.11.14 12:31
@Anonymní píše:
Můžes se to prosím pokusit vysvětlit jinak, moc tomu nerozumím :think: ty také vykládáš karty?? zakladatelka

Ja som sarlatan.
Predstav si osud ako 8-prudu dialnicu. To je to, co je ‚dane‘. Ty ale mozes ist stale len v jednom pruhu. To je Tvoja volba. Karty vidia nielen vsetkych 8 pruhov, ale s presnostou na pol roka dopredu aj vsetky dialnice, ktore sa k tej Tvojej pripoja.
Takze aby sa vyklad dramaticky zmenil v priebehu jedneho mesiaca, muselo by sa objavit nieco, co tam predtym nebolo, a nebola ani ziadna napoveda, ze by sa to mohlo objavit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 12:35

V tom případě nemají výklady žádný smysl, protože se mohou objevovat „na dálnicích věci, které tam předtím nebyly“ a výklady se mohou měnit ze dne na den a nikdy nebude ten výklad 100%???
V tom případě jsou výklady nesmyslné..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 12:37

Prostě jen nechápu, že během toho měsíce řekla na jednoho člověka naprostý opak, co předtím..kdyby něco podobného, trochu uhnula, ale ona otočila o 100%…

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 01.11.14 12:39
@Anonymní píše:
V tom případě nemají výklady žádný smysl, protože se mohou objevovat „na dálnicích věci, které tam předtím nebyly“ a výklady se mohou měnit ze dne na den a nikdy nebude ten výklad 100%???
V tom případě jsou výklady nesmyslné..

Praveze to sa nestava. Na toho pol roka dopredu je vyklad viac menej isty - zalezi od kartarky. Keby Ti robili predpoved na rok, tam je to tak pol na pol, a viac dopredu sa neoplati divat.

Ale teoreticky by baba mohla prist na dovod, preco sa vyklady tak diametralne lisia. Lenze ja by som jej za to neplatila ani omylom.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34173 příspěvků 1 inzerát 01.11.14 12:53

:mrgreen: sklerotická, už si nepamatuje, co komu nalhala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 16:08

Zakladatelko jaké je jeho křestní jméno?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 20:32

Vojtěch
zakladatelka :)

Anaelka
Nováček 1 příspěvek 23.01.15 20:54
kartářka

Hezký den, jsem kartářka a spisovatelka intuitivního písma.

Chtěla bych zde přispět k tématu karty a Vy…karty jsou jistě neměnné, je to vše o Vašemu postoji k danné situaci a k dannému člověku. Jisté záležitosti jsou zapsány v Akašické kronice, které jsou neměnné, ale většinu záležitostí ve Vašem životě si můžete ovlibnit sami, jak svým myšlením, tak svým jednáním.

Příspěvek upraven administrátorem 24.1.2014 11:12 - nabídka

Simi Anael

GabinkaCh
Závislačka 3488 příspěvků 01.11.17 15:24

Může mi prosím někdo kouknout do karet a odpovědět na jednu otázku? :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >