Esoterika, čištění prostoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 18.10.14 20:21
Esoterika, cisteni prostoru

Ahoj,
vim, ze je vas tu spousta, kteri se v tomhle oboru pohybujete, tak si jdu pro radu..
Nejdriv trochu o tom, co me trapi.
MAm dceru (8 let). Nikdy se nijak zvlast nebala, spala sama v pokoji, sama si tam hrala..Bude to asi pul roku, co odmita sama spat, byt sama v pokoji, a to i ve dne. Pokoje mame v patre, a kdyz neco chce, potrebuje, tak si tam ani nedokaze dojit. Nerada priznava, ze se boji, snazi se najit nejakou vymluvu, proc tam ted zrovna nepujde. VYckava, az jdu do patra ja a rychle vyuzije situace, kdy tam nebude sama a sleduje, jestli uz nahodou neodchazim, aby se nestalo, ze tam sama zustane.
Kdyby se bala jen v noci, tak by se to dalo pochopit, ale ze se takhle boji i ve dne je divne.
Jednou se mi podarilo z ni vypacit, ze slysela nejake kroky, videla stiny.. Nechci to brat na lehkou vahu, verim temhle „vecem“, ale taky vim, jak bujnou fantazii dcera ma.
UZ to trva celkem dlouho a vypada to, ze to neni jen nejaky chvilkovy rozmar nebo touha za kazdou cenu si neco vymyslet a dosahnout toho, ze ji necham spat u me.
Tak jsem se rozhodla pro vycisteni prostoru pomoci soli a salveje. Kdyby to nezabralo, tak poprosim o pomoc nekterou z vas, ktere se v tomhle orientujete a vyznate mnohem vic. Vim tak nejak jak na to, ale mam par technickych dotazu.
Co se tyce soli…
Muze byt obyc. kuchynska? Nekde jsem cetla o morske soli
Chci ji dat do rohu i posypat celou podlahu a rano odstranit. V jednom rohu je ale postel. Mam ji dat pod postel? Nebo na ni?
Uprostred jedne steny je vystouply komin od krbu, ktery je v prizemi, tak tam je vlastne o dva rohy vic. Mam dat sul i tam?
Salvej…
Staci salvej preslenita, co mi roste na zahrade? V nekterych clancich byla totiz zminovana salvej bila.

Predem dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jitka 11
Neúnavná pisatelka 19359 příspěvků 18.10.14 21:09

@lucie.t
Ahoj, zkusila bych s dcerou dojít k psychologovi, možná by jí pomohla kineziologie.
Se solí nemám zkušenost.

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 19.10.14 16:30

S psychologem to resit nechci…zatim…zijeme v anglii, tak by to bylo trochu komplikovanejsi. Priznavam, ze me tahle varianta ani nenapadla. Kineziologii neznam, ale vypada zajimave, neco si o ni urcite prectu.

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 19.10.14 16:32

Spis by me zajimalo to cisteni prostoru. Vazne tu neni nikdo kdo by se v tom vyznal?

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 23.10.14 14:54

Vazne nikdo neporadi? :(

Eemii
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 23.10.14 14:55

Zkus kontaktovat Elatu, obcas se tu mihne. Urcire poradi.

Anes
Kecalka 330 příspěvků 24.10.14 14:46

Já to právě řeším také, ale moc informací pro vás nemám. Sůl, mám ametyst na krku a dcera pod polštářkem. Dále mi teď někdo poradil třezalku!

Dariada
Kecalka 403 příspěvků 24.10.14 17:45

Moje dobrá kamarádka, která bydlí ve starém domě a měli tam spoustu takových situací to řešila rozvěšením svatých obrázků, takových malých (nejsou nijak věřící) a mě hodně pomáha opakovat si modlibičku, nauč to i dcerku - třeba andělíčku můj stážníčku - dá jí to pocit ochrany a třeba se bude cítit bezpečeněji. Říká se, že duch nemůže najít z tohoto světa cestu ven, proto je dobré se za něj pomodlit a pomoci mu tím. Na tom jsou vlastně založené dušičky :)
Myslím, ře dcerce hodně pomůže, že se tím chceš zabývat a ukážeš jí, že ji v tom nenecháš. S tou solí bohužel neporadím, ale myslím že nezáleží na druhu.

Elata
Závislačka 4006 příspěvků 26.10.14 02:39

Domy čistím skrze více metod, ale kompletní očistu domu dělám kombinací SRT a Reiki, kdy z domu první odvádím duše, pokud tam nějaké jsou, případně likviduji či odvádím jiné bytosti, následně kontroluju zony, ruším negativní programy, psychozony a nakonec celý prostor dočišťuji a doplňuji novou energii přes dálkové reiki. Sůl sice trochu některé energie očistí, ale nic extra..pro příklad - solí z mrtvého moře si čistím hloubkově minerály před nabíjením a to ponořením do vody se solí, aby to mělo skutečně efekt.. Šalvěj je dobrá, efekt má ale především na lidech. Pokud jsou u Vás nějaké duše, zkuste si s nimi promluvit, stačí v duchu, myšlenkami. Dušičky jsou jenom lidé, kteří prostě po smrti neodešli a bloumají a neví co a kam.. vysvětlit jim, že se dcera bojí a nevíte, jak jim pomoci, ať to zkusí jinde.. ale to jim nepomůže nijak. Jinak jak tu někdo psal modlitba Andělíčku můj strážníčku je pro děti hodně dobrá, sama jsem ji jako malá používala a díky ní a andělům jsem byla schopná usnout. Duše jsem jako malá viděla a bydleli jsme v domě hrůzy, takže zážitků mám na knihu.. :)

@Eemii :kytka:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 26.10.14 08:30

@Elata „likviduji a odvadim jine bytosti“,prosim te, co jsou ty jine bytosti? :)

Elata
Závislačka 4006 příspěvků 26.10.14 10:24
@Eemii píše:
@Elata „likviduji a odvadim jine bytosti“,prosim te, co jsou ty jine bytosti? :)

Například separáti, myšlenkové formy, v tabulkách k SRT mám i ďábly a démony (osobně v napojení je vnímám spíš jako tmavý hodně negativní shluk energie, takový agresivní tmavý mrak spíš než jako „bytost“, ale v tabulkách jsou takto..)..

Eemii
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 26.10.14 11:58

@Elata ty blaho..prosim te, muzu se zeptat, kdyz treba nekam prijdes, na navstevu nebo tak a neco tam citis, reknes to? Nebo to rovnou odvedes nebo zlikvidujes? Nebo se toho nevsimas? Nehrabe ti nekdy z toho? :lol:

Elata
Závislačka 4006 příspěvků 26.10.14 17:02

@Eemii :D No jak kdy, někdy neříkám nic a jenom to odvedu, někdy když na to přijde řeč, tak se zmíním, že tam měli nějaký bordel, ale mezi řečí jsem to vyčistila, páč mě z nich bolela hlava.. :lol: Hodně choulostivým kamarádkám neřeknu nic a jenom se potutelně usmívám, když mi za pár dní hlásí, že od návštěvy je jim tak nějak dobře. :D A ne, nehrabe, spíš je toho občas už moc a nemám na to náladu a když mi vleze do bytu nějaká dušička, chudák třeba poslaný někým, koho jsem naučila posílat je ke mně, tak na něj bafnu „hele nemám náladu, přijď později“ nebo rovnou „hele dneska jdi do pr…“ :lol: :oops:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 26.10.14 19:11

@Elata smarja :lol: :lol:,no musi to byt na palici, mit furt nekoho za prd.eli,ale asi ses s tim uz naucila zit vid.Je to zajimavy..Prosim te a treba ted je cas dusicek, znamena to pro tebe neco extra nebo je to cas jako kazdy jiny?

Elata
Závislačka 4006 příspěvků 27.10.14 00:29

@Eemii Ty je to celkem znát. Ono těch duší je tady pořád tak nějak stejně, ale kolem dušiček začnou být lidi víc melancholičtí, nostalgičtí, vzpomínají, u toho rozpoložení jsou pak i víc vnímavější na ty energie kolem nich a hned se navýší i příjem lidí, kteří mi kvůli dušičkám píší. Takže ani dušičkama jako takovýma, ale spíš vším tím vzpomínáním a větším pozorováním kolem téhle doby. A jj, už jsem si tak nějak zvykla, ale taky mě dokážou polekat. Jako když vylezu v noci ze záchodu a na konci chodby stojí chlap v dlouhém černém kabátu a civí na mě uplně nechápavě, případně se v noci vzbudím a stojí mi u postele nějaká paní, že jako nechce rušit, ale kdosi ji sem poslal.. to je na infakt a vždycky bude. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >