Věříte na strážné anděli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chipsa
Extra třída :D 13148 příspěvků 30.10.14 23:09
Věříte na strážné anděli?

Dobrý den, zrovna jsem se vrátila z práce a je mi smutno. Celý den přemýšlím o tom zda existují strážní andělé, nebo si to jenom namlouváme abychom měli pocit že jsme chráněni. Co vy na to?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 30.10.14 23:13

Ano jsou. Ti moji museli zasahovat už několikrát.
Jsou to takové blbé náhody, které můžou skončit všelijak. Ale u mě končí většinou dobře a je podivné, že je toho tolik.
Mají se mnou docela dost práce.

Věřím i na archanděli, prosím třeba o léčení pro svého syna. I tady léčba zabírá. Prosím, o klientelu a lidi volají.

I kdyby to pravda nebyla, mě už nikdo o opaku nepřesvědčí. A daleko lépe se mi žije. :kytka:

Andriska
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 30.10.14 23:19

Ja verim, ze jsou a kazdy mame sveho ktery nam porad pomaha :srdce:

Jaruše
Závislačka 3328 příspěvků 30.10.14 23:21

Věřím. Občas si říkám, že bez nich bych tu možná už ani nebyla ;).

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 30.10.14 23:21

@Andriska někdy je jich i víc ;-)
Ráda bych se je naučila víc navnímat. Třeba i kolem dalších lidí.
Mám známou, které se to daří.

jjustlike
Kecalka 222 příspěvků 30.10.14 23:28

Ahojky, věřím :-) a ráda čtu knihy od Coelheho, které jsou na toto téma zaměřeny :-) a moc hezká je i kniha Andělé dnešního dne od Viewegha.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 30.10.14 23:28

Když v něco věříš, znamená to, že to pokládáš za fakt aniž bys k tomu měla hmatatelné důkazy… myslím, že víra je jedna ze základních lidských psychických potřeb, stejně jako třeba vzdělávání(nemyslím jen klasický školy, ale každý by měl mít něco co ho zajímá, o čem si zjištuje, v čem se zdokonaluje…)
by mě zajímalo proč se ptáš? je něco špatně?

Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 23:34

Věřím a i vím (tuším) kdo to je

Petule030
Kelišová 5813 příspěvků 30.10.14 23:34

Myslím si, že každý svého štěstí i neštěstí strůjcem a ať se vám život snaží naházet co nejvíce klacků pod nohy, žádný anděl je neodhází. Tedy nevěřím na strážné anděly, ale to je každého věc ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 30.10.14 23:47
@chipsa píše:
Dobrý den, zrovna jsem se vrátila z práce a je mi smutno. Celý den přemýšlím o tom zda existují strážní andělé, nebo si to jenom namlouváme abychom měli pocit že jsme chráněni. Co vy na to?

ano jsou.. neboj ;)

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 23:50

Určitě ano já věřím v osud, že mně to tam nahoře někdo pěkně řídí ;) I takový docela pár klid, že stále jsem na živu viz operace se srážlivostí a nedaly mi žádný ředění krve. J8 věřím, že to tam nahoře pěkně řídí někdo však to jednou poznáme, třeba budu přát štěstí potom našim dětem a pěkně je polehoučku zase řídit je ;)

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 30.10.14 23:55

@Petule030 ja nad tim vaham a obcas i premyslim, v zivote jsem zazila nekolik situaci, ktere s tim okridlenym rcenim, cos pouzila, nemely nic spolecneho, proste se staly a svym zpusobem jsem je nemohla ovlivnit. Jako samozrejme mohla, kdybych treba nejezdila do prace autem. Jezdila jsem cast cesty po dalnici, jednoho pekneho mraziveho prosincoveho dne byla na dalnici rano bouracka a megakolona. Rozhodla jsem se jet po okresce. Na moste jsem lehounce pribrzdila (ackoli mam stale v mysli varovani meho kamarada „mosty v zime zespodu namrzaji“) opravdu to bylo jen lehce, nez jsem si na to v mziku vzpomnela, i ta sekunda stacila k tomu, abych dostala smyk, zacala jsem se s autem tocit kolem osy a prorazila zabradli na moste, samozrejme nejaka fyzikalni poucka by vysvetlila, jak jsem se dostala zpet na silnici a dal se tocila a nakonec jsem skoncila zadkem auta v rybniku zapasovana presne mezi dva stromy. Nelzu, kdyz reknu ze na centimetry presne. Mozna souhra nahod, samozrejme moje nedostatecne ridicske schopnosti, mozna nekdo kdo me chranil. Nevim a neni to jen tahle autonehoda, ale i jine situace, kdy jsem vyvazla jen s poradne rozklepanyma kolenama.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 30.10.14 23:58

@Janha dostala jsem v zatáčce smyk, otočila jsem se jen o 180°C, Už jsem se viděla v prodějším poli, hlavou mě proletělo, koho budu schánět, aby mě vytáhl. Ale auto se zastavilo na krajnici v protisměru. Docela jsem si oddechla, že mě nic není, autu nic není, jen se otočím a budu pokračovat dál v cestě. A snad ani ne sekundu na to, co jsem tam tak stála po té otočce, projelo v původním protisměru auto… krve by se ve mě nedořezala a rozklepaly se mi nohy. Klidně jsem mohla být v něm.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 31.10.14 00:01
@jdukolem píše:
ano jsou.. neboj ;)

a ze nekdo si je i sam vybere, vid? :* :andel:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 31.10.14 00:03
@AniNevim píše:
a ze nekdo si je i sam vybere, vid? :* :andel:
:) :hug: už se nám to blíží že? :srdce:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >