Separační pleny - kde koupit?

44
31.5.16 09:16

Separační pleny - kde koupit ?

Ahoj dámy. Prosím, kde bych koupila separační plenky do látkovek? Našla jsem jen online eshop, dá se to třeba i v lékárně? Případně kde kupujete vy? Moc díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7201
31.5.16 09:34

@LucieLulu Tak já kupuji v kamenné prodejně ve Zlíně. Nejvíc mi vyhovují Popolini 100% celulóza. Dívala jsem se, že jsi z Chrudimi, tak buď u vás jesti je nějaký obchůdek takto zaměřený nebo v Pardubicích, to musíš vědět místně. Já když to tak vezmu, tak mě stejně čas + benál vyjde stejně jako poštovné, takže to řeším podle toho, jestli si chci udělat výlet - osobně nebo z eshopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
31.5.16 09:36

@LucieLulu Konkrétně tyto se mi osvědčily nejvíc.
http://www.slune.eu/…luloza-115ks

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50412
31.5.16 09:39

Záleží, odkud jsi, běžně se prodávaní v takových těch „alternativnějších“ obchodech typu Brána k Dětem apod., popř. i některé větší obchody s dětskými věcmi, kde třeba mají látkovky. V lékárně bývaly k sehnání takové neprodyšné „plasťáky“, jak je to teď, netuším, zda tam seženeš třeba Popolini nebo něco trochu přijatelného, poptej se a koukni na složení. Z eshopů určitě všechny, které mají látkovky, dneska už je to ale třeba i Mall nebo Feedo, kde člověk nakoupí spoustu jiných věcí a separačky k tomu přihodí. Nebo můžeš nakoupit pratelné (flísové).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50412
31.5.16 09:40

V Pardubicích je Brána k dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
31.5.16 09:46

Diiky díky :)