Seriál Mladý Papež... doporučte další

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
plenkovedorty
Kecalka 259 příspěvků 05.12.18 17:59
Serial Mlady Papez..doporucte dalsi

Tak co? Taky jste se nechali vtahnout timto serialem? Uz mam davno vsechny dily dokoukane a porad na to myslim..Jude Law byl naprosto bozsky a proste celkove bomba. Mate k doporuceni nejaky podobne super dobry seros nebo film? Jake jsou vase dojmy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 05.12.18 18:03

The Handmaids tale

honeybunn
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 05.12.18 18:05

mne se to moc libilo! :) … nevim, jestli podobny, ale napadl me treba House of Cards

karjak
Kecalka 329 příspěvků 05.12.18 18:06

Já jsem celou dobu nevěděla, co si o tom myslet:) Ale moc se mi to líbilo výtvarně. A možnost nahlédnout do míst, kam se normálně nejde dostat. A doufám, že si nechali vrátka na další sérii :) Něco podobného jsem nikdy neviděla. Nám se ještě moc líbila Pustina nebo Okupace, Těžká voda. I Most. Ale to je úplně jiný žánr. Takže pokud má někdo nějaké tipy, sem s nimi :)

Kaileee
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 05.12.18 18:11

@karjak Most je skvělý, možná by se ti líbil Luther nebo The Fall

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 05.12.18 18:17

@karjak dalsi série je v plánu, ale bez Jude Lawa, takže pro mne velké minus :mrgreen:

Z poslední doby se mi ještě líbí: Peaky Blinders, The crown, Lucifer, Very English scandal

karjak
Kecalka 329 příspěvků 05.12.18 18:19

@Kaileee Díky za tipy!

karjak
Kecalka 329 příspěvků 05.12.18 18:21

@Tichošlápek Tak to je teda zklamání! Ale třeba najdou ještě většího slaďouše než je Jude a ženské oko nebude ochuzeno :)

Uživatel je onlineBosska
Stálice 66 příspěvků 05.12.18 18:26

Pro mě byl Mladý papež pecka!! Ale úplně ujizdim na House od cards :potlesk:

Alušáček
Závislačka 3322 příspěvků 05.12.18 18:49

Mladý papež, skvělý seriál :potlesk: Nic podobného mě nenapadá… Momentálně sleduji This is us, což je něco úplně jiného, ale taky naprosto dokonalé :)

Kassor
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 05.12.18 18:55

Doporucim : Versailles (genialni). Tri serie jsem shlidla na jeden dech :mavam:

baimoli
Kecalka 438 příspěvků 05.12.18 19:31

za mě Homeland a Fargo, napětím jsem ani nedýchala

plenkovedorty
Kecalka 259 příspěvků 05.12.18 19:31
@karjak píše:
Já jsem celou dobu nevěděla, co si o tom myslet:) Ale moc se mi to líbilo výtvarně. A možnost nahlédnout do míst, kam se normálně nejde dostat. A doufám, že si nechali vrátka na další sérii :) Něco podobného jsem nikdy neviděla. Nám se ještě moc líbila Pustina nebo Okupace, Těžká voda. I Most. Ale to je úplně jiný žánr. Takže pokud má někdo nějaké tipy, sem s nimi :)

Cetla jsem, ze dalsi serie bude :srdce:

plenkovedorty
Kecalka 259 příspěvků 05.12.18 19:35

Holky, diky za tipy na serose..urcite si vyberu..ja furt posloucham ten soundtrack k papezovi..i ta hudba je proste top :srdce:

K92
Kecalka 225 příspěvků 05.12.18 20:23

A seriál Borgiove jsi videla? Super jsou také Vikingové. Hlavní hrdina je fešák :srdce: .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >