Seriál Nemocnice Motol

1980
5.3.16 13:46

Seriál Nemocnice Motol

Budete sledovat? Zaujal vás seriál něčím?

Na jednu stranu jsme se možná konečně dočkali ukázání syrové reality, na druhou stranu, pokud budu mluvit jen za zebe, tak možná budu jediná, koho to zase až tak nenadchlo, prostě normální den v nemocnici. Pro mě ničím zajímavý denní chleba, který zažívám dnes a denně v práci. Ale vesměs kolem sebe slyším kladné a pozitivní hodnocení seriálu, to je dobře ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13124
5.3.16 14:03

@Shreya Mě se to moc líbí, jen by tam nemuselo být co pár minut to logo uprostřed obrazovky. Mám ráda podobné zahraniční dokumenty, tak vítám, že konečně něco podobného vzniklo i u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
5.3.16 14:04

Ja jsem to videla a docela se mi to libilo.. manzel je neurochirurg, tak to pozadi nemocnice trochu znam a je dobře, když lidi uvidi, jak to opravdu je.. mozna pochopi, koli je za praci lekaru driny a hodin v praci a nekteri prestanou na ne nadavat.. muj manzel uplne nesnasi, když pustim serialy typu Chirurgove a podobne, protože to ma od reality hodne daleko a odchazi vždycky od TV..
Kazdopadne co me zarazi, ze i tvurci si pletou pojem neurologie a neurochirurgie..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
5.3.16 14:15

Ano, mě se to taky líbilo, ale spíš ve smyslu zadostiučinění - že veřejnost uvidí, jak to opravdu chodí. Jen já to asi vnímám tak, že tyhle situace zažívám každou směnu a nijak to už neprožívám. Ale jsem ráda, že se to TV dostane i něco opravdového, ne vymyšlené a hrané seriály, kde se klábosí u kafíčka a dortíků od pacientů/ příbuzných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
5.3.16 14:22

Mne to bohuzel nejak nezaujalo, strasne tahly… no pracuji v tom, tak to asi taky ma vliv na to. ale jinak obdivuji doktory i pacienty, ze do toho sli. ja bych pred kameru nesla ani v jednom pripade :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
5.3.16 14:25

Mně se to líbilo, sice při záběrech z operace jsem koukala jinam, ale jinak fajn :palec: Jak se asi domlouvají s pacienty na natáčení? Třeba s tou po autonehodě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23868
5.3.16 15:13
Já se těším na díly z mých oborů :mrgreen:
@Lucah píše:
Kazdopadne co me zarazi, ze i tvurci si pletou pojem neurologie a neurochirurgie..

taky jsem si všimla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
5.3.16 15:59

Je to konecne realita a pomuze to idiotum, co na doktory a sestry jen nadavaji, otevrit oci a mozna neco konecne pochopit. je mi jasny, ze pro lidi z oboru to je nuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
5.3.16 16:08

Mi se to líbí a nahání mi to strach a husí kůži, hlavně ty děti :(

• Nahlásit
  • Citovat
6756
5.3.16 16:12
@Makronka222 píše:
Je to konecne realita a pomuze to idiotum, co na doktory a sestry jen nadavaji, otevrit oci a mozna neco konecne pochopit. je mi jasny, ze pro lidi z oboru to je nuda.

Z toho nemůžu, každá matka je chytřejší než doktor. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
5.3.16 16:31

@Tereza1986 nepsala jsem tu o matkach, nevim na co narazis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
5.3.16 16:32
@Makronka222 píše:
@Tereza1986 nepsala jsem tu o matkach, nevim na co narazis

asi reagovala na ty co nadávají na doktory ne? že jsou to většinou ty matky co jsou rádoby chytřejší než doktoři :)

• Nahlásit
  • Citovat
997
5.3.16 16:34

@Nafrněná ja to zas pochopila tak, ze jsem ja nejaka matka idiot. Pardon devcata :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
5.3.16 16:35
@Nafrněná píše:
asi reagovala na ty co nadávají na doktory ne? že jsou to většinou ty matky co jsou rádoby chytřejší než doktoři :)

Ano, tak jsem to myslela, že skoro každá matka ví víc než lékař. Třeba jim seriál otevře trošku oči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
5.3.16 16:44
@Makronka222 píše:
@Nafrněná ja to zas pochopila tak, ze jsem ja nejaka matka idiot. Pardon devcata :jazyk:

hlavně že se to vysvětlilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama