Sérum na řasy

18.7.20 08:49

Sérum na řasy

Ahoj holky, dřive jsem chodívala na „řasy“ - musím říct, že byly nádherné, ale již bych raději své - znáte nějáké sérum se super efektem? - Chtěla bych tmavší řasy, samozřejmě hlavně delší. Na netu je toho hodně a nevím které vybrat. Ráda si nechám poradit. Jsem ochotná investovat cca 2500 Kč :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

45
18.7.20 08:57

Hairplus, myslím, že stojí necelé 2 tisíce. Jsem blond a řasy mám světlé, spíš hnědé než černé a řasenku používám jen málo a když už, tak hnědou. Ale k tomuhle řasenku ani nepotřebuješ, řasy jsou delší a hustší, přijdeš mi, že i takové pevnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
18.7.20 08:58

@evina bublina ahoj taky sem měla umělé řasy a sundala sem je a moje byly úplně krátké tak teď chodím na Light řas je to sérum které prodlouží a zahustí tvé řasy a vypada to fakt krásně a svoje řasy máš pěkně zatočené stojí to 490 Kč foto je z Googlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9237
18.7.20 09:00

Používám od tiande. Řasy mi porosty a zhoustly..
Kamaradka srovnávala s nějakým dražším a efekt prý stejny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
18.7.20 09:08

Měla jsem hairplus a super. Výsledek za dva týdny. Za měsíc už jsem začala používat ob den. Pak jsem zkusila něco za 500 z notino s taky dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
18.7.20 09:08

Jo a nakonec jsem objednala otwin (myslím ze se to rak jmenuje) asi za 3 dolary z aliexpress a úplně stejný výsledek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 09:33

@Flek1234 Krásné řasy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 09:59

@Flek1234 skutečně se jmenuje light řas? Nedaří se mi najít…Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 10:27

@bauem Nakonec jdu do Hair plus - má bomba recenze a za 2000 - jak zmiňuješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12823
18.7.20 10:51

Ricinovy olej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
18.7.20 13:42

@evina bublina ano je to lifting řas zadej do Googlu a uvidíš obrázky a tam ten rozdíl před a po

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
18.7.20 19:14
@evina bublina píše:
Ahoj holky, dřive jsem chodívala na „řasy“ - musím říct, že byly nádherné, ale již bych raději své - znáte nějáké sérum se super efektem? - Chtěla bych tmavší řasy, samozřejmě hlavně delší. Na netu je toho hodně a nevím které vybrat. Ráda si nechám poradit. Jsem ochotná investovat cca 2500 Kč :mavam:

Vykasli se na nějaký tisicovy tablety, zajdi do dm a kup si tohle. Před spaním na noc nanes na rasy a jako za sebe můžu říct, že top za par korun. Jsem světlá, řasy nulový, po tomto se nestačím divit, nevím jak barva ale jsou delší, jde to poznat ikdyz si dávám řasenku, nemusím s ni tak prodlužovat ty, řasy jak vždy. Používám asi mesic a až dojde pořídím další :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 20:20

@onajeblond Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
18.7.20 22:30

Za mě jednička je Nanolash.. Super, rychlý nástup a vydrží dlouho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama