Šestinedělí, bolet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 13:19

Šestinedělí, bolet

Mám takovou otázku tedka to je 3 tydni po mém porodu. Porod proběhl bbez komplikací jen 3 stehy jsem měla po nastřihu, ale můj problém je ten že po porodu jsem krvacela ca. 14 dni pak týden nic a 3 dny zpět jsem začla znovu špinit jasnou černou krev ne moc. Dneska mě začalo bolet podbřišku spíš na levé straně kdy z vstávam nebo něco dělám, když sedím tak je to v pohodě. Otázka zní je to normální nebo mam radši jet na pohotovost děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2205
9.11.21 14:41

Tak na pohotovost to není. Ale jestli se ti něco nezdá, zavolala bych si, případně došla na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
9.11.21 15:09

Ono to krvácení se muže s přestávkami vracet až do konce sestinedeli a pokud žena nekoji, muže pak dostat rovnou i první MS.

Na bolest bych se zeptala gynekologa, kdyby to trvalo nějak dlouho nebo bylo nějak podezřelé. Muže to byt ale i namozeny vaz, po porodu je všechno rozvolnene a rozjete a je to ráz dva. Nedělas nějakou činnost jednostranne? Třeba vstávání a lehani si převážně na jednu stranu, zvedání a nošení miminka spis na jedné straně a podobně? Zkus se víc hlídat, abys to střídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 15:58

Já mám taky 3 týdny po porodu a třeba 3 dny nic a pak den krvácím, pak zase nic atd. Ale bolesti tedy nemám. Jinak v šestinedělí spadáš stále pod porodnici, nikoliv pod svého gynekologa, takže v případě obtíží bych se obrátila na porodnici.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 16:06

Já právě plně kojím takže si myslíš že menstruace to nemůže být i když stát se může všechno. Je fakt ze spím spíš na jedné straně a to na levé a skoro všechno dělám na levou stranu protože jsem levak po tvém komentáři tedka si svazuji jestli to není i tím že jsem včera vytuhla na břichu a spala tak skoro celou noc :think: jinak děkuji mooc za odpovědi kdy by se to zhorsovalo tak jsii zajedu ddo porodnice 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat