Set pro císařský řez ÚPMD Podolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2728
7.12.21 17:27

Set pro císařský řez ÚPMD Podolí

Ahoj, příští týden mě čeká sekce v Podolí a zvažuji, zda koupit ten jejich set proti srůstům (gel na dělohu) a pro lepší hojení jizvy (náplasti na jizvu) „set pro císařský řez“ za více než 4 000,– Kč. Máte někdo zkušenost? Jak jste se s tím zahojily? Stojí to za to? 😊 moc díky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1717
7.12.21 17:38

Koupila jsem si ho v Podolí při druhém císaři a koupila bych si ho znovu. Jizva se hojila pěkně, bez komplikací. Na břiše dnes není téměř vidět. Srůsty jestli mám nevím, ale nemám žádné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
7.12.21 18:11

Moje jizva taky neni videt. Srusty nemam a nic takoveho jsem nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
7.12.21 18:16

Koupila jsem si na radu lékaře v porodnici HemaGel a jizva není vidět, hojení absolutně bez problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
8.12.21 00:00

Mam ta sebou 2 CS, první akutní, u druhého jsem o tomto setu uvažovala. Ptala jsem se tedy na kontrolách před porodem dvou lékařů v Podoli, nezávisle na sobe. Ani jeden to nedoporucil, každý dával trochu jiné argumenty, nicméně oba ve smyslu, ze jde spis o marketingový tah. Jizvy se mi hojily pokaždé krásne i bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4105
8.12.21 00:32

Po druhem cisari jsem mela komplikace, druhy den jsem skoncila na sale a znova me operovali. Dali mi ten gel a je pravda, ze oproti prvnimu cisari jsem se hojila paradne, srusty nemam. Ovsem jestli je to tim gelem.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat