SEVŘENÉ PĚSTI U DVOUROČÁKA

763
1.1.07 13:39

SEVŘENÉ PĚSTI U DVOUROČÁKA

vilíkovi jsou 2 a čtvrt a poslední cca 3 týdny u něj zaregistrovávám, že má permanentně silně sevřené pěstičky. po upozornění prsty povolí, ale za malou chvíli má pěsti opět zaťaté. je to jen zlozvyk nebo by to mohlo signalizovat nějaký neurologický problém? nevíte někdo? děkuji. lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

338
1.1.07 17:43

Ahojky!

Nevím, jestli Tě uklidním, ale náš prcek - 2,5 r, měl teď skoro 3 týdny pořád zaťaté pěsti a já z toho už šílela. I věci se pokoušel brát jen mezi palec a ukazovák a ostatní držel v dlani - těch havárií co z toho bylo. Lepší to bylo jen když měl prstové rukavičky. Pořád jsme ho opravovali, když jsem ho brala za ruku, musel podat celou packu, věci brát do celé ruky a tak. A teď ho to už skoro přešlo, zkouší to jen sem tam. Tak je to asi vývojovým období, že ty děti zkouší, co dokáží

Ahojky
Petra + Dany 2,5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
1.1.07 21:09

Petro, díky za reakci. To mě uklidňuje, že si tím procházejí i jiní prcci :-)Doufám, že to tedy brzy přejde :-)
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.16 18:22

Ahojky,
obnovuji tuto diskuzi. Maly ma necele 2,5 roku a necely tyden pozoruji sevrene pesti, kterymi se snazi brat i veci!!! Zacinam byt z toho dost nervozni. Chtela jsem se zeptat, jestli to preslo samo nebo jste tuto vec museli nejak resit? Diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama