Sex ob den :-)

24.6.15 11:25

sex od den :-)

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko:-) začla jsem si dělat ovu testy ted v pondělí jenže dělám na směny takže den testování nemůže mít stejný čas vždy to vychází cca o 2 hodiny v pondělí v půl 5 a včera ve čtvrt na 7…
Pojistili jsme to s přítelem že budeme sexovat ob den :) myslíte že by to mohlo vyjít díky za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11738
24.6.15 11:27

Bud to vyjde nebo ne 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3672
24.6.15 11:30

Za mě je tedy sexík ob den fakt docela náročný, ale asi se to cyklus dá vydržet. Též se snažíme o mimi, vyzkoušeli jsme všechno, ale sexík ob den jsme vydrželi pouze 14 dní.
Občas na mě prostě padne únava a nejsem stroj, abych se lusknutím prstu přemohla…
Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
24.6.15 11:35

@Lenísek 1989 myslím, že klidně stačí jednou za 3 až 4 dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 11:35

My jen v tomto cyklu jinak také ne :-) uvidíme :-) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
24.6.15 11:39
@Lenísek 1989 píše:
Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko:-) začla jsem si dělat ovu testy ted v pondělí jenže dělám na směny takže den testování nemůže mít stejný čas vždy to vychází cca o 2 hodiny v pondělí v půl 5 a včera ve čtvrt na 7…
Pojistili jsme to s přítelem že budeme sexovat ob den :) myslíte že by to mohlo vyjít díky za odpovědi :-)

Myslím si, že ne :roll: Otěhotnět můžeš po jednom sexu, nebo taky nemusíš otěhotnět ani když budeš souložit dvakrát denně. :nevim:
Ale obecně zdravý ženský, který to takhle hrotěj, to mají s otěhotněním těžší než ty „normální“, který se na to nefixujou a nechají tomu volný průběh. Osobně si nedokážu představit souložit jen kvůli početí 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
24.6.15 11:40

MY jedem sex obden tento měsíc poprvé a ano je to dost náročné, ale zatím se držíme :mrgreen: Pokud to ale nevyjde, tak věřím tomu, že příští měsíc na to peču a sex bude, až bude chut :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
24.6.15 11:49

Ano mohlo. Stejně jako to vyšlo kamarádce, která otěhotněla po sexu v době menstruace. Může vyjít úplně všechno. Ovu test jsem v životě nedržela v ruce, zjevně to jde i zcela bez něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
24.6.15 11:50

Nejkvalitnejsi spermie jsou ty co jsou tam dele, cili po nejake abstinenci…a zdrave spermie ziji az 7 dní, dokonce se dokazi uspat a vajicko je pak probere…cili sex obden pokud to neni z vasne je docela zbytecny…zvlaste pak cely mesic :mrgreen: :kytka:

Příspěvek upraven 24.06.15 v 11:55

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
24.6.15 11:52

Chudák chlap :roll: sexovat na povel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
24.6.15 11:59

Určite to není cely mesíc a už vůbec ne na povel i když jsme nechteli miminko sex jsme měli ob den nebo ob 3 dny 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
24.6.15 12:01

@Lenísek 1989 tak klid, a neni treba se na nic ptat ;) :kytka:Znam i takove, kdyz jsem se jich na to ptala, ze naopak chlap byl stastny ze muze mit sex obden…jsou lidi ktere to vazne bavi a nemuzou se nabazit…takze zadne soudy damy. a vyjit to rozhodne muze, protoze to co se ma dit se deje :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.06.15 v 12:02

• Nahlásit
  • Citovat
6231
24.6.15 12:01

Tvl to si nařídíte budík, abyste nezapomněli, že už je čtvrt na 7? Nebo spíš o 20 minut dřív, abyste zvládli i trochu předehru… :mrgreen:
Pardon, docela mě to pobavilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
24.6.15 12:03
@kacz píše:
Tvl to si nařídíte budík, abyste nezapomněli, že už je čtvrt na 7? Nebo spíš o 20 minut dřív, abyste zvládli i trochu předehru… :mrgreen:
Pardon, docela mě to pobavilo :mrgreen:

Mě taky právě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2562
24.6.15 12:03
@kacz píše:
Pardon, docela mě to pobavilo :mrgreen:

Já to vnímala jako čas testování, ne soulože. Nicméně (teda nevím, jak dlouho se snaží) mi přijdou ovu testy hned od začátku zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama