Reklama

Sexualita u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:10
Sexualita u dětí

Ahoj omlouvám se za anonym, ale nechci, aby se vědělo, že jsem to tu napsala zrovna já.
Téma se netýká mě, já mám zatím 6-ti měsíční mimi, ale mojí kamarádky a já nad tím přemýšlela včera celý večer a vůbec bych nevěděla, jak tohle řešit jako matka.
Jde o to, že její 6-ti letá holčička začala onanovat, ale i na veřejnosti. Holčička je v 1. třídě a pozvala si ji i učitelka do školy, že ta holčička o přestávkách se otírá o židli, dokonce jí načapala i na záchodě. Kamarádka je z toho hotová, protože holka to dělá doma i třeba na návštěvách. Vysvětlila jí, že tohle se ne veřejnosti nedělá, jenže holčička si nemůže asi pomoct.
Zažila jste to některá? Jak tohle řešit?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 08.03.18 10:12

Moje kamarádka mi o něčem podobném vyprávěla, že to má jejich holčička, 4letá. Ale že jí vysvětlili, že to může dělat jen u sebe v pokojíčku a ona to pochopila. Tak myslím, že 6letá by to už mohla pochopit, když 4letá to chápe. Každopádně ta kamarádka říkala, že ta jejich holčička to v pokojíčku dělá fakt často. Já jsem se s tím nesetkala, mám syna podobně starého a zatím, ťukám, nic takového nedělá. Myslím, že má času do puberty dost :-) Podle mě, pokud by to ta holčička nemohla ovládat, by měli jít do nějaké dětské poradny?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:18

Taky bych zašla asi do poradny nebo do k psychložce? Nejhorší prý je, že se jí ptají spolužáci co dělá a proč to dělá. A jestli to ty děti vypráví třeba doma? No kamarádka je hotová, stydí se.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 08.03.18 10:20

Taky jsem začínala zhruba od pěti, šesti let :oops:, ani jsem nevěděla co vlastně dělám, ale bylo mi dobře a dělala jsem to tajně, vždycky jsem kontrolovala jestli máma už spí :mrgreen: řekla bych, že matka dělala to samé :D. Šestileté už by mělo pochopit, když mu máma řekne, že se to dělá jen když je samo. A na tom záchodě ji načapala jako jak? Tomu nějak nerozumím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:21
@Bandii píše:
Taky jsem začínala zhruba od pěti, šesti let :oops:, ani jsem nevěděla co vlastně dělám, ale bylo mi dobře a dělala jsem to tajně, vždycky jsem kontrolovala jestli máma už spí :mrgreen: řekla bych, že matka dělala to samé :D. Šestileté už by mělo pochopit, když mu máma řekne, že se to dělá jen když je samo. A na tom záchodě ji načapala jako jak? Tomu nějak nerozumím.

Prý při hodině jí pustila na záchod a dlouho nešla, tak jí šla raději zkontrolovat…

Alyss1
Závislačka 2775 příspěvků 7 inzerátů 08.03.18 10:30

Je to normalni. Vysvetlit ze se to dela jen doma a trvat na tom. Proste ji to naucit. Taky nekaka v obyvaku ale na zachode, a taky se to musela naucit.

Bucmene bych zvazila navstevu mudr. Nesvedi ji?!?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:32

Jako já taky začala brzo, nepamatuju se přesně, ale první stupeň základní školy, objevila jsem TO díky sprše :lol: Ale vždycky jsem se držela v soukromí, takže problém to nebyl. jinak bych taky asi doporučila nějakou psycholožku, vysvětlit holčičce, že se to dělá jen v soukromí a možná bych přidala nějakou zdravovědu, jako umyté ručičky atd. Děti občas vymyslí pěkné prasárny, tak aby si něco neudělala :think:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 08.03.18 10:36

Vysvětlit, že to není špatná věc, ale že je to věc soukromá. Otázkou je, jestli u ní nepřišla tato věc v takové intenzitě, že ji špatně ovládá. Jsou děti, které přivádí do velkého vzrušení třeba i stresová situace ve škole - práce na čas apod. Ona se to časem naučí ovládat, věřím tomu, jen aby zbytečně nebyla v trapných situacích.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:48

Ona to dělá oblečená tak, že,,jede" o gauč nebo křeslo. Takže to si nic neudělá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:53
@Anonymní píše:
Jako já taky začala brzo, nepamatuju se přesně, ale první stupeň základní školy, objevila jsem TO díky sprše :lol: Ale vždycky jsem se držela v soukromí, takže problém to nebyl. jinak bych taky asi doporučila nějakou psycholožku, vysvětlit holčičce, že se to dělá jen v soukromí a možná bych přidala nějakou zdravovědu, jako umyté ručičky atd. Děti občas vymyslí pěkné prasárny, tak aby si něco neudělala :think:

taky jsem to dělala sprchou, jednou mě při tom načapala mamka s taťkou a natočili mě na kameru, několikrát to pak pouštěli návštěvám na kazetě společně s ostatním co natočili, dodnes si pamatuju jak mi bylo a jak mi z toho pořád je

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:53

Moje segra to taky delala. Diagnoza - detska onanie. Meli jsme ji proste nechat. Pak ji to samo preslo.

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 08.03.18 10:54
@Anonymní píše:
taky jsem to dělala sprchou, jednou mě při tom načapala mamka s taťkou a natočili mě na kameru, několikrát to pak pouštěli návštěvám na kazetě společně s ostatním co natočili, dodnes si pamatuju jak mi bylo a jak mi z toho pořád je

Proboha 8o 8o. To je strasny :hug: :hug:.

Rive
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 08.03.18 10:55
@Anonymní píše:
taky jsem to dělala sprchou, jednou mě při tom načapala mamka s taťkou a natočili mě na kameru, několikrát to pak pouštěli návštěvám na kazetě společně s ostatním co natočili, dodnes si pamatuju jak mi bylo a jak mi z toho pořád je

Ježiš, to je strašné, jak by asi bylo jim, kdyby je někdo natočil a pak to pouštěl… :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.18 10:56

@vertunka @Rive nechápu to proč mi to dělali, přišlo jim to asi vtipné, i všem kterým to pouštěli… dokonce to pak převedli na DVD, tak jsem ho zničila

Rive
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 08.03.18 10:57
@Anonymní píše:
@vertunka @Rive nechápu to proč mi to dělali, přišlo jim to asi vtipné, i všem kterým to pouštěli… dokonce to pak převedli na DVD, tak jsem ho zničila

Vždyť by je za to mohli i zavřít, ne? Kdyby to někdo nahlásil.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >