Sháním knihy Harlequinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 21:27
Sháním knihy harlequinky

Ahoj holky… Sháním pro svou maminku knihy harlequinky, pokud možno za co nejmenší peníz. Nemáte doma některá? Třeba se toho chcete zbavit, vyhodit,..

Před Vánoci jsme se stěhovali, nepotřebné věci, které mohli počkat, než najdou své místo, bylo daný do garáže. A moje ‚neteř‘, dcera sestrina přítele. Která je neskutečně rozmazlena a myslí si, že může vše, protože tatínek má spousty prachu, byla u nás na návštěvě a podle různých videí začala knihy trhat, vystřihovat, překládat, dělat z toho ‚dekorace‘ apod. :zed: :zed: mamka je z toho cela v háji, neteř se ani nedomluvila, ségra se stydí a bojí se mamce pomalu podívat do očí. :( každopádně nějaké pokarani to mamince nevrátí. A tak ji chci udělat tímhle krokem radost…
PS. Prosím nesudte co kdo měl a neměl udělat. Stalo se stalo. Neteř dostala servane, má zaracha… Ale takový prachama rozmazleny spratek si z toho nic nedělá :?

Reakce:
Salorka
Závislačka 4300 příspěvků 27.12.18 21:53

Zkus se mrknout na databaziknih , tam určitě něco seženeš. Nebo oběhnout antikvaritáty?

kryha
Kecalka 135 příspěvků 27.12.18 22:00

Myslím, že máme nějaké na půdě. Ale nejsem si jistá na 100%. Podívám se ;)

Lealee
Povídálka 14 příspěvků 27.12.18 22:05

Ahoj :) máme jich u našich mraky, napiš mi do zpráv a určitě se nějak domluvíme :) :hug:

Lalelale
Závislačka 3169 příspěvků 27.12.18 22:13

no tak já bych v první řadě hodně vypeskovala toho, co v klídku natočil, jak v cizím bytě holčina trhá knihy. Ona nemůže za to, že na ní rodiče kašlou :nevim: harlenkýnky bys mohla najít jednak v antikvariátech nebo na aukru, mrkla jsem se ti a třeba za 50kč se tam prodala celá krabice a je tam toho plno

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 27.12.18 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky… Sháním pro svou maminku knihy harlequinky, pokud možno za co nejmenší peníz. Nemáte doma některá? Třeba se toho chcete zbavit, vyhodit,..Před Vánoci jsme se stěhovali, nepotřebné věci, které mohli počkat, než najdou své místo, bylo daný do garáže. A moje ‚neteř‘, dcera sestrina přítele. Která je neskutečně rozmazlena a myslí si, že může vše, protože tatínek má spousty prachu, byla u nás na návštěvě a podle různých videí začala knihy trhat, vystřihovat, překládat, dělat z toho ‚dekorace‘ apod. :zed: :zed: mamka je z toho cela v háji, neteř se ani nedomluvila, ségra se stydí a bojí se mamce pomalu podívat do očí. :( každopádně nějaké pokarani to mamince nevrátí. A tak ji chci udělat tímhle krokem radost…
PS. Prosím nesudte co kdo měl a neměl udělat. Stalo se stalo. Neteř dostala servane, má zaracha… Ale takový prachama rozmazleny spratek si z toho nic nedělá :?

Rozcapená a ještě s příšerným vkusem. Ona děla dekorace z takových obrázků? Ničit knihy by si teda neměla dovolit, ale zrovna harlequinky… :P Vždyť je to na jedno brdo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Naše holky milionářky: Kolik si vydělaly české tenistky na Australian Open?

České tenistky na právě probíhajícím Australian Open řádí! Karolína Plíšková... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >