Reklama

Sháním sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 09:02
Sháním sporťák

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Sháním sportak pro moji 9měsíční holčičku. Na internetu brouzdam asi už týden a stále jsem bezradná. Proto se obracím na vas s nadějí, že mi někdo pomůže se konečně rozhoupat a nejaky ten kočárek už konečně koupit. Asi mam trochu velké nároky, ale chtěla bych aby sportovní korbicka šla nasadit proti i po směru jízdy. Dále aby byl sportak lehce slozitelny do auta a nemusela jsem ho složitě rozkládat, jako ten co máme doma, potom by kočárek měl být prostorný, blíží se zima tak, aby se mala ve fusaku nemusela v kočárku chudák mačkat a měla tam alespoň trochu prostor a konečně vzhled. Libila by se mi barva šedá, černá, hnědá nebo nějaká neutrální. Cena pokud možno přijatelná pro maminku na mateřské. Pokud by některá z vás měla takový kočárek doma, byl by v super stavu a chtela se ho zbavit, tak dejte vědět. Budu vděčná za jakykoliv typ. Díky moc, mejte se :)

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 02.10.18 09:23

Tak otočná sedačka a složitelnist do auta se vylučuje u většiny kočárků, které jsem měla možnost prohlédnout když jsem před 4 lety byla těhotná se synem. Nakonec jsem zvolila Easywalker QTRO a jsem moc spokojená, je prostorný, lehký, snadno ovladatelný a složí se i do hodně malého auta. Teď je na něm momentálně připevněná korba a jezdí v něm dcerka a vůbec není znát (až na drobné opotřebení vzoru na kolech) že už jedno dítě odvozil.

Janli
Kelišová 5625 příspěvků 9 inzerátů 02.10.18 10:52

Bebetto nico, valco snap ultra, babyactive QX. Složit jdou ovšem jen pokud je korbička po směru. Nejlevnější je Adbor vero, ale je těžký a celkově stojí za houby

Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 11:34

Díky moc :)

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 02.10.18 13:18

Doporučuju Britax Go. Lehký (11,5 kg) s velkou otočitelnou sedačkou, velkým košem, luxusně odpružený a dobře složitelný. Měla jsem ještě Cam Cortina, ta není odpružená, složitelná, ani nemá velký koš, ale celkem prostornou otočitelnou sedačku a je lehká.

Ale v 9 měsících už bych spíš koukala po lehčím kočárku, třeba golfkách s otočnou sedačkou. Easywalker June (Mosey), Bugaboo Bee (ale ten je drahý i z druhé ruky), Baby Jogger city tour lux, nebo Cybex má teď superlehoučké golfky Eezy S Twist (ale ty budou asi až na starší).

Do neotočné sedačky bych já nešla. Bude za chvíli zima a aby miminku do roka fučela zimní plískanice přímo do obličeje, to bych nechtěla.

Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 13:22

Všechny hned omrknu,děkuji :))

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 02.10.18 13:29

My máme X-lander X-Pulse, jde složit do auta i s korbu, ale jen když je po směru, což nicemu nevadí. Je lehký.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.10.18 17:20

Peg-pérego Book Plus S s nástavnou Pop Up Completo 2018

darek858585
Nováček 6 příspěvků dnes v 16:45

Ahoj, pokud si s výběrem nevíš rady, zkus tady tuhle stránku, kde najdeš nějaké tipy a rady, jak správně takový kočárek vybrat. V neposlední řadě máš v článku i zajímavé modely: https://www.chytryvyber.cz/…vni-kocarky/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >