Sháním sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 09:02
Sháním sporťák

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Sháním sportak pro moji 9měsíční holčičku. Na internetu brouzdam asi už týden a stále jsem bezradná. Proto se obracím na vas s nadějí, že mi někdo pomůže se konečně rozhoupat a nejaky ten kočárek už konečně koupit. Asi mam trochu velké nároky, ale chtěla bych aby sportovní korbicka šla nasadit proti i po směru jízdy. Dále aby byl sportak lehce slozitelny do auta a nemusela jsem ho složitě rozkládat, jako ten co máme doma, potom by kočárek měl být prostorný, blíží se zima tak, aby se mala ve fusaku nemusela v kočárku chudák mačkat a měla tam alespoň trochu prostor a konečně vzhled. Libila by se mi barva šedá, černá, hnědá nebo nějaká neutrální. Cena pokud možno přijatelná pro maminku na mateřské. Pokud by některá z vás měla takový kočárek doma, byl by v super stavu a chtela se ho zbavit, tak dejte vědět. Budu vděčná za jakykoliv typ. Díky moc, mejte se :)

Reakce:
Heivka
Závislačka 3244 příspěvků 02.10.18 09:23

Tak otočná sedačka a složitelnist do auta se vylučuje u většiny kočárků, které jsem měla možnost prohlédnout když jsem před 4 lety byla těhotná se synem. Nakonec jsem zvolila Easywalker QTRO a jsem moc spokojená, je prostorný, lehký, snadno ovladatelný a složí se i do hodně malého auta. Teď je na něm momentálně připevněná korba a jezdí v něm dcerka a vůbec není znát (až na drobné opotřebení vzoru na kolech) že už jedno dítě odvozil.

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 02.10.18 10:52

Bebetto nico, valco snap ultra, babyactive QX. Složit jdou ovšem jen pokud je korbička po směru. Nejlevnější je Adbor vero, ale je těžký a celkově stojí za houby

Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 11:34

Díky moc :)

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 02.10.18 13:18

Doporučuju Britax Go. Lehký (11,5 kg) s velkou otočitelnou sedačkou, velkým košem, luxusně odpružený a dobře složitelný. Měla jsem ještě Cam Cortina, ta není odpružená, složitelná, ani nemá velký koš, ale celkem prostornou otočitelnou sedačku a je lehká.

Ale v 9 měsících už bych spíš koukala po lehčím kočárku, třeba golfkách s otočnou sedačkou. Easywalker June (Mosey), Bugaboo Bee (ale ten je drahý i z druhé ruky), Baby Jogger city tour lux, nebo Cybex má teď superlehoučké golfky Eezy S Twist (ale ty budou asi až na starší).

Do neotočné sedačky bych já nešla. Bude za chvíli zima a aby miminku do roka fučela zimní plískanice přímo do obličeje, to bych nechtěla.

Anet000
Nováček 3 příspěvky 02.10.18 13:22

Všechny hned omrknu,děkuji :))

awesomeone
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 13:29

My máme X-lander X-Pulse, jde složit do auta i s korbu, ale jen když je po směru, což nicemu nevadí. Je lehký.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 05.10.18 17:20

Peg-pérego Book Plus S s nástavnou Pop Up Completo 2018

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >