Sháníme kapátko na krmení

53
23.3.16 17:23

sháníme kapátko na krmení

Dobrý den, naše 10měsíční slečna odmítá pít, vyzkoušeli jsme všechno (různé nápoje, savičky, teplé, studené) jediné z čeho si nechá něco nalít do pusy, je kapátko (máme jedno 8,5ml od paralen sirupu). bohužel už ho rozkousala, tak jsem chtěla poprosit, jestli byste někdo neměli nepoužívaná kapátka doma, které byste nám mohli poslat, od doužívaného léku apod - poštovné bychom uhradili. nemůžeme to nikde samostatné sehnat, stříkačkou to není ono a kupovat zase další paralen sirup, který nevyužijeme, se mi nechce. předem děkuji za ochotné maminky, jinak jsme z Brna, mohla bych si pro to i někam přijet. nebo pokud někdo víte, kde takové kapátko sehnat, budu ráda za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

492
23.3.16 17:29

Zkus se zeptat v nějaké větší lékárně, my jsme tak taky začínali, ale pak jsme přešli na malé a teď na velké stříkačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
23.3.16 18:19

V lékárně by měli mít, já kupovala v lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
23.3.16 18:50

Diky, ja mela asi smulu, zkousela jsem asi ctyri lekarny, a vsude mi rekli, ze to neprodavaji, jen se sirupem…budu zkouset dal tedy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5586
23.3.16 19:16

@pani.tau Zkuste spíš prodejnu se zdravotními pomůckami nebo nemocniční lékárnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
23.3.16 19:19

Ve zdravotnických potřebách by mít měli, třeba u Jakuba.

• Citovat
  • Upravit
35643
23.3.16 20:41

@pani.tau myslis strikacky? ted jsem jich asi 5 vyhodila do kose, ale ony jsou uz opakovanym pouzivanim desne zatuhla. a normaln i strikackou to fakt nejde? dvacitka ma daleko vetsi kapacitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
24.3.16 06:48

Díky za řady, zkusím ty zdravotnicke potreby u jakuba. Strikackou to taky moc nejde, asi to je moc velký objem a malá to buď odmítá nebo se tím dusí. No je to boj, to krmeni/piti, doufám, že to někdy přejde, připadám si divně, skoro roční dítě krmit kapatkem jako nejake nemocné zvířátko :)) ale lepší, než aby nepila nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
24.3.16 06:53

Zrovna jsem dělala čistku v lékárničce a mám 6 ks na vyhození, ale samozřejmě jsou používané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
24.3.16 06:56

@Tapa
Super, pouzite nevadi, pokud nejsou rozkousane (tím pádem nefunkcni, protože to pak proteka), tak beru urcite! Tak jak to vymyslime?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
24.3.16 07:26

@pani.tau Jsou v pořádku, já ji klukovi vždy strčím do koutku, tak nemá šanci kousat :mrgreen:
Domluvíme se v SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama