shanime ryngle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.08.09 18:34
shanime ryngle

ahojik vsem zenam :) muzum tez,,

nemate typ , kde sehnat Praze a okoli ryngle? mam na ne chut, manzel je dokonce ubec nezna, tak aby ochutnal.. diky

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.08.09 19:06

aspon kompot :cry:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 30.08.09 19:14

no nevím jak v Praze, ale u nás v Brně je mají normoš v obchodech. Třeba u Alberta jsem je kupovala na 100% . Jen tomu neříkají ryngle, ale blumy,ale jinak je to podle mě to samé

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.08.09 20:07

prave ze blumy a ryngle neni totez

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 30.08.09 21:21

ja znam tehle potvor nekolik druhý. ringle my pouzivame s měkkým i :lol: ale v chuti s eto nepozná ;-)
kterým říkáte ringle vy? malé žluté, velikosti asi tak dva cm v prumeru, s kulatou peckou?

(tomu mi sice rikame mirabelky, ale hodně lidí prý ringle)

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 30.08.09 21:30

harpyje - to jsou špendlíky :D ryngle jsou s tvrdým a o dost větší

http://www.obchodnet.cz/…mkr69968.jpg

laducha
Generální žvanilka 21742 příspěvků 30.08.09 21:31

U nás se říká ryngle a jsou velké žluto - zelené, cca 5 cm v průměru. Znám i blumy, mirabelky, špendlíky,ale kluci říkají všem čuribelky :wink:

Letos jsem z nich dělala Vikči přesnídávky, zbytek vhodil otec do kvasu :wink:

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 30.08.09 22:42

a jooo, tak jsem to zmasila. tyhle kdyz jsou nalozene jsou takove ostředjší ne? - uplne si to vybavim, jak vidim tu jejich slupku zvrasněnou :-)

no tak toz to nevim, kde v Praze jsou :-( a pritom to maj urcite lidi na zahradach, je to beznej strom, ne?

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 07.09.09 13:46

Sice trochu pozdě, ale ryngle jsou renklódy např. zelená renklóda http://www.biolib.cz/…N/_94999.jpg. Bluma ovocnicky neexistuje, je to asi nějaká pološvestka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >