Šicí stroj Texi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.16 14:27
Šicí stroj Texi

Ahoj holky! :mavam:
Nemáte doma nebo nešijete v práci některá prosím se strojem Texi tronic 1 Premium? http://sici-stroje.heureka.cz/…-premium-ex/ Dostala jsme jej na vánoce, ale jsem úplný začátečník, koukala na to i rodina a nikdo mi neumí poradit, měla bych pár otázeček :) Moc díky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 14:31

Pěkný dárek dobrý j začít trénovat na papíře aby jsi si zvykla

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.16 14:35

@ka2ka Díky, šití bych snad i nějak zvládla, ruční práce mě baví, ale problém je, že jsem třeba ještě ani nepřišla na to, jak do něj nalít olej :D On je totiž poloprofesionální a kdo na něj koukal, tak neví, protože všichni šijí jen s obyčejnýma :(

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 15:30

@cucik14 a návod by nebyl na netu?

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 27.12.16 16:24

Navod u nej nebyl? Spoj se se strimou, ty je servisuji, snad by navod dodaly. Ja mam prumyslovku, taky texi, olej, kam ho leju? Jdu se podivat :mrgreen: :jazyk: :mrgreen: lila jsem ho pred 1,5 rokem a stale netreba dolivat

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 27.12.16 16:25

Tak se ne zvedne a odklopi stroj a je tam gumova zaslepka. Tak tam ho leju ja. Mam drazsi, ale myslim, ze to bude stejne

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.16 20:52

@ka2ka @araw Holky návod k tomu mám, ale je psán formou pro zaměstnavatele, jakoby o čem má poučit své zaměstnance :zed: Asi nepočítali s tím, že k tomu sedne nějaký „laik“ jako jsem já :,( Ale @araw ty bys mohla být má spása :andel: Jestli máš ještě lepší stroj, tak tento by pro tebe byl brnkačka :) Můžeš mi prosím jak pro de*ila vysvětlit, co mám zmáčknout abych ten stroj odklopila? :oops:

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 27.12.16 20:55
@cucik14 píše:
@ka2ka @araw Holky návod k tomu mám, ale je psán formou pro zaměstnavatele, jakoby o čem má poučit své zaměstnance :zed: Asi nepočítali s tím, že k tomu sedne nějaký „laik“ jako jsem já :,( Ale @araw ty bys mohla být má spása :andel: Jestli máš ještě lepší stroj, tak tento by pro tebe byl brnkačka :) Můžeš mi prosím jak pro de*ila vysvětlit, co mám zmáčknout abych ten stroj odklopila? :oops:

Nemáčkám nic, normálně ho chytnu a tlačím dozadu a on se odklopí, je teda těžkej jak kráva, ale ten tvůj vypadá stejně, takže systém bude stejný jak u mého, prostě ho jen zaklopit dozadu

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 20:55

@cucik14 a co poprosit nějakou švadlenu aby ti pomohla?

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 27.12.16 20:57

@cucik14 a ten tvůj by měl mít taky, zvedání v pedálu, odmontovat tu kolenní páku a uklidit, mě ji servisák hned sundal, že z toho jsou záněty v kolenu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: když se lehce sešlápne šlapka- jako na odstřih, tak se zvedne patka a netřeba kolenní páka, to zkus :pankac:

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 27.12.16 20:59
@ka2ka píše:
@cucik14 a co poprosit nějakou švadlenu aby ti pomohla?

tak lepší než nějaká švadlena, je servisák :palec: ty jsou všude, tak najít nějakého v okolí a ten ji to vysvětlí perfektně. stejně ho bude potřebovat, tohle si málokdo dokáže servisovat sám :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 21:23

@araw to je fakt no dar je to krásný ale né pro začátečníka

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.16 22:10

@ka2ka Presne :oops:
@araw Zkusim zitra, snad mi to pujde, dam vedet. Tu paku tam mam taky a premyslela sem na co je, v navodu sem skoncila u oleje :mrgreen: Az ho promazu a zprovoznim tak to zkusim. Myslis ze kdybych jeste na neco narazila tak ti muzu napsat? :hug:

cucik14
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 27.12.16 22:28

@araw Nedalo mi to a sla jsem to jeste ted zkusit odklopit a ono to fakt jde :P Ty si proste uzasna, moje spasa, tebe by meli doma na rukou nosit!! :kytka: :*

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 28.12.16 06:48
@cucik14 píše:
@ka2ka Presne :oops:
@araw Zkusim zitra, snad mi to pujde, dam vedet. Tu paku tam mam taky a premyslela sem na co je, v navodu sem skoncila u oleje :mrgreen: Az ho promazu a zprovoznim tak to zkusim. Myslis ze kdybych jeste na neco narazila tak ti muzu napsat? :hug:

určitě. Já už ho mám dlouho, tak se klidně ptej. Jako já předtím měla klasické stroje, tohle byla pro mě španělská vesnice, je to úplně jiné. Ale šije se mi na něm super

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >