šidítka

9541
5.12.06 18:01

šidítka

Ahoj, zajímalo by mne, jaké značky a druhy dudlíků, láhví a šidítek používáte? Mám obavy, aby nebyly závádné. Jaké máte zkušenosti se značkou MAM?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
5.12.06 18:08

Ahoj,

obyč kaučukový za 12 kaček, ty drahé Karolinka vůbec nechtěla:)

r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
5.12.06 18:16

My používáme obyč.kaučukový kulatý od Baby novy.Malá jiný ani nechtěla, takže dudlíky od Aventu za 200,–,které babička koupila své první vnučce, leží ve skříni!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
iso
266
5.12.06 18:24

Ahoj,

mame AVENT a MAM ( http://www.babybaby.cz/product.php?… ). Myslim, ze MAM je lepsi, ale Anicka neni vybirava, klidne je stridam, znam deti, ktere snesou jen jednu znacku.
Tak dobre vyber :wink:

iso

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
iso
266
5.12.06 18:26

jeste ad AVENT - je to ten ze startovaci :,-(y http://www.ajuty.cz/shop/startovaci-:,–(a-avent.detail.286.html .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
5.12.06 18:35

my pouzivame taky klasicky kaucukovy asi za 15Kc (takovou kyticku), jine jsme ani nezkouseli, naucili ho na nej v porodnici kdyz nemohl byt u me, ale je to mala prisavka takze by klidne mel i jiny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
5.12.06 21:19

Ahojky,my používáme Nuk silikonový anatomický,první dcerka měla od Baby Nova latexový anatomický :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.12.06 07:45

Abych řekla pravdu, tak po zhlédhnutí pořadu černé ovce ze 7.11., kde testovali kousátka a propadly i věhlasné značky, tak bych volila spíše ty značky, jejichž kousátka nepropadly. Protože když ta značka klidně dělá jedovaté kousátko, tak už nevěřím ani jiným jejich výrobkům. (Lze vidět záznam na serveru české televize.)

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.12.06 07:52

Mam dovozce udává, že jeho zboží je nezávadné www.babybaby.cz to píšou

jinak bych se řídila i čichem, páchnoucí šidítka ve mně moc důvěry nevzbuzují

• Nahlásit
  • Citovat
468
6.12.06 08:59

nam se u obou deti osvedcil silikonovy Nuk. Latexovy a netvarovany moje deti odmitaly. Dudliky treba od Mamy me pripadaji desne obrovske, pres celou tvaricku. Nuk ma samozrejme nekolik velikosti a tvarovani dle veku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
6.12.06 11:46

Taky jsme měli Nuky, ale jiné jsme ani nezkoušeli. Koupila jsem nejdřív jeden, líbil se mi, malá ho měla už od porodnice, po porodu jsme dokoupili další, v půl roce jsme je vyměnili za větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
6.12.06 18:08

AVENT

My skoro od narození používáme AVENT - 0-3 m a jsem s ním spokojenáa malá taky :-) A co hrozně oceňuji, tak praktický klobouček na dudlík, který ho chrání před špínou i nárazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
6.12.06 22:14

My máme s MAMEM dobrou zkušenost,,ZAČÍNALI JSME S NÍM POTOM,CO SE MALÝ V 10,5 MĚSÍCÍCH SÁM ODSTAVIL OD KOJENÍ,DUDLÍKY NÁM VYHOVUJÍ AVENŤÁCKÉ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
8.12.06 20:08
Verena píše:
My máme s MAMEM dobrou zkušenost,,ZAČÍNALI JSME S NÍM POTOM,CO SE MALÝ V 10,5 MĚSÍCÍCH SÁM ODSTAVIL OD KOJENÍ,DUDLÍKY NÁM VYHOVUJÍ AVENŤÁCKÉ.

Vereno prosim te a jak jste to dokazali? Porad hledam metodu na nocni uspavani bez koja. Dudlik zkousime uz od dvou mesicu,ale marne…A neni to blby ucit to tak velke dite kdyz jini uz dudliky odkladaji? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
9.12.06 14:40

Ahojky,
my jsme používali anatomické dudlíky od Nuku

Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek