Šíjové projasnění-nevím kam???

4224
22.7.08 18:04

Šíjové projasnění-nevím kam???

Ahoj holčiny..........mám teď plnou hlavu toho, kam se objednat na šíjové projasnění...........Vrátila jsem se před hodinou od svého gynekologa-myslela jsem, že mi dá nějaké kontakty-nebo mě nějak nasměruje, ale mám pocit, že na něj asi mluvím Španělsky.......vůbec neví, že se toto vyšetření dělá i na vlastní žádost a vůbec mi připadá, že ho to moc nezajímá.Dal mi akorát žádanku na krev, na odběr toho PAPP, prostě vlastně to samé-co se odebírá při tom prvotrimestrálním screeningu, ale kdybych se o tom nezmínila, tak by ani nepípnul......tak jsem z toho celkem rozhozená, pač jsem chtěla hlavně se stihnout objednat někam včas, ale bohužel jsem ležela 14 dní v nemocnici a teď to budu honit.....chjo :roll: Tak tady jak blázen hledám adresy a kontakty-a chtěla jsem se zeptat-jestli jste taky hledaly nějaké pracoviště na vlastní pěst, nebo jste dostaly od svého doktora nějaké kontakty-kde nejblíže podle toho, kde bydlíte-se nachází procoviště, kde toto vyšetření provádějí.............No já asi počítám, že stejně budu muset do Prahy-ale taky nevím kam.........holčinky prosím podělte se o zkušenosti-a ty, které jste byly v Praze-tak kde????
Děkuju......................

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
22.7.08 18:07

ahojky,nevim,dokud jsi,ale asi ti moc nepomuzu,ja podstoupila screening v 1 trimestru asi ve 12 tydnu,kde mi NT merili,ale byla jsem na tom u mudr Polaka,je fakt spicka v Olomouci,stalo mne to asi 1400,snad jsem ti trosku poradila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
22.7.08 18:16

Ahoj, ja byla v Gyncentru - ale jsem jejich pacientka, tak mne akorat poslali na jedno z jejich pracovist, kde na to maji zarizeni.
www.gyncentrum.cz , muzes zkusit napr. jejich hloubetinskou adresu nebo adresu na chodove (je to na jejich webu pod Kontakty)

Je to soukrome zdrav. pracoviste, takze pokud si to zaplatis, tak si sem jista, ze ti urcite vyhovi … Penize delaji divy … :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
22.7.08 18:17

jeste mne napadl prazsky Gennet
www.gennet.cz
Maji tam dokonce cenik, nicmene konkretne to sijove projasneni jsem tam nevidela. Ale urcite ti to do telefonu reknou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
22.7.08 18:19

V Brne na Veveří, kuk na http://www.prenatal.cz/ , vsichni tam jsou sikovni, hl. dr. Vlašín. Za NT+ biochemicky screening se plati 1450,– (pojistovna neproplaci).
Ale pri klasicke prvotrimestralnim UTZ mimcu tam šíji tez projasni, ale mas to bez odberu krve (ta kombinovana metoda je pak spolehlivejsi nez pozdejsi tripple testy)…

Avsak pokud Ti jde o Prahu, tak bohuzel neporadim :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23926
22.7.08 18:19

ahoj, byla jsem v prvním i druhém trimestru v Praze, doporučili mi toto centrum v CARu a moje gyn. proti nic neměla :

SANATORIUM PRONATAL
Oddělení lékařské genetiky
Screeningové centrum Praha
Pekárkova 14, Praha 4 Modřany

tel:241 403 150 mob:724 947 781

musíš se objednat!

Jinak tam jsou moc milí a příjemní dr.tím že tam s gyn. spolupracují i genetici, je to lepší, kdyby se náhodou něco nezdálo, můžeš se domluvit hned na konzultaci. Dělají dle potřeby i odběry plodovky, atd…

Hodně štěstí K

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23926
22.7.08 18:20

Jo a ještě, nestálo mě to nic čili bylo to zdarma. A odběry krve taky udělají, vše při jednom.
K

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8647
22.7.08 18:51

Ditto: já jsem taky pacientka gyncentra Hloubětín a jdu na testy k nim. tel. je: 266 610 245 (je to tam přes operátora,tak trvá než tě to spojí s recepcí-ale tam ti poraděj)
Budu platit 1.100,–Kč. ale na peníze prdím.
Někde jsem tu ale četla,že to v nemocnici v Krči to dělají zadarmo,mají na to grant.

Když napíšeš odkud jsi,třeba tě někdo nasměruje blížeji k tobě :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4224
22.7.08 19:18

Holčinky moc děkuju všem......určitě mi to pomohlo-jsem sice z Chomutova, ale do Prahy není problém-pač pochybuju, že tady někde poblíž bych nějaké pracoviště našla.......tady chcíp pes…leda až možná v Ústí nad Labem-a vyjde to nastejno, takže radši pojedu do Prahy.....

Já jsem si první našla GEST-tak tam volám-a je tam záznamník, že prý zrovna provádějí nějaké úpravy, takže budou fungovat až v srpnu :roll: a byl tam odkaz na jejich ordinace na Praze 8, na Praze 6-tak jsem se dovolala, ale sestrička mi říkala, že teď bohužel mají tak plno-díky tomu, že nefunguje ta jejich hlavní klinika na Praze 5-takže prý mají dlouhatánské objednací lhůty i pro svoje pacientky-tak mi říkala, ať zkusím Gennet, nebo Motol.......................no pěkně to teda začíná.......chjo

Bef-já jsem si to číslo napsala-mám všechny čísla i na ty centra, co mi dávaly holky tady a už jsem tam všade volala, ale všade už je po pracovní době, tak budu žhavit dráty hnedka ráno...........
Všade dovolený, přestavby a já nevim co-a já mama strach, abych to stihla.........

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
22.7.08 20:31

ja jsme byla u Mudr. Břestaka, adresku davala kamis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
22.7.08 20:37

Taky jsme byli v Pronatalu u pana doktora Břeštaka a lepšího dr.jsem ještě nikdy nepoznala!!!!!!!!!!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13761
22.7.08 20:43

ja byla na NT screeningu u Apolinare, odbery krve delaji na Karlaku v odberovem centru a pak UTZ u Apolinare, kam jim poslou ty vysledky z krve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4224
22.7.08 20:53

Holky všem vám moc díky za reakce-telefonní čísla už mám snad všechny-tak zítra žhavim dráty-doufám, že mě někde vezmou...........jo-člověk míní a PánBůh mění......nebejt toho krvácení a 14ti denní hospitalizace-tak už jsem to měla zajištěný................
Ještě by mě tak mohly někde sprdnout, proč to honím na poslední chvíli.......to už by mě vomejvali :lol: :lol: :lol:
Moc děkuju-všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8647
22.7.08 21:45

Dittu: v gyncentru bývají sestry od 7h,doktoři ordinují od 8h.tak myslím,že i po té 7h už budou na recepci a líp se dovoláš.přes den je to opravdu nářez se tam dovolat..
Jo,a Hloubětín je 2 stanice od Černého Mostu,takže docela dobrá poloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
22.7.08 22:49

Dito - já jsem taky ze severních Čech.
já jsem na maloměstě, ale na to šíjové projasnění nás posílají automaticky v rámci kombinovaného testu mezi tím 11. a 13. týdnem (krev plus „velký UTZ“), já jsem na to musela jet o město dál do takový obyčejný nemocnice (u nás nemocnice není), ale prostě doktorka mě na to poslala sama.
Pak mi ještě znovu brala krev kolem 20. týdne.
Ale v tom 12. týdnu mi na to šíjové projasnění stoprocentně koukal, i když jsem nebyla vůbec v žádné rizikové skupině, ani věkem ani jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama