Šikana nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 21:37
Šikana nebo ne?

Ahojte holky :srdce:,
už od druhé třídy ZŠ mě doprovází posměšky na mou postavu a vzhled. 2. - 5. třídu mi bylo říkáno,,Titanic" a teď to není o moc lepší… :nevim: Už ani nevím, co si obléct, abych nějak,,neprovokovala"… :,( :( Děkuju za názory :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 21:38

Edit: Šikanují mě? Nebo ne…

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 01.06.19 21:39
@Anonymní píše:

A bráníš se nějak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 21:40

@Russet jo… Snažím se… Poslední dobou jsem na to přestala být sama… Začínají mě bránit kamarádky… :srdce:

Uživatel je onlinehanka.br.
Generální žvanilka 20153 příspěvků 01.06.19 21:41
@Anonymní píše:

Spíš se asi ptej, co můžeš udělat pro sebe a pro zlepšení své postavy hlavně kvůli svému zdraví a sebevědomí.

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 01.06.19 21:42
@Anonymní píše:
@Russet jo… Snažím se… Poslední dobou jsem na to přestala být sama… Začínají mě bránit kamarádky… :srdce:

Tak to je dobře. Jinak se svěř učitelce nebo rodičům. Nejspíš jsi pro ně snadný terč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 21:44

@hanka.br. já cvičím a snažím se… A proto jsem jim ještě víc k smíchu… :kytka: jen nechá pu… V ročníku je jedna holka, která je víc než já… Jenže kvůli její bff si na ní netroufnou takto jít…
@Russet třídní má všechno u pr***e… A já nechci být za chudinku… :,(

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 01.06.19 21:48
@Anonymní píše:
@hanka.br. já cvičím a snažím se… A proto jsem jim ještě víc k smíchu… :kytka: jen nechá pu… V ročníku je jedna holka, která je víc než já… Jenže kvůli její bff si na ní netroufnou takto jít…
@Russet třídní má všechno u pr***e… A já nechci být za chudinku… :,(

No, ty asi taky chudinka nebudeš. Prostě se ohraď a je to. Řekni šikanátorce, že má křivé nohy nebo prázdnou hlavu. Nebo se otoč zády a nebav se s ní. Přestane ji to bavit.

Uživatel je onlinehanka.br.
Generální žvanilka 20153 příspěvků 01.06.19 21:50
@Anonymní píše:
@Russet třídní má všechno u pr***e… A já nechci být za chudinku… :,(

Spíš ta druhá holka je sama se sebou v pohodě. Ono je vždycky nejdůležitější, jak se vidí každý sám, než co je vidět navenek. Silní, hubení, odlišní, stejní - vždycky se lidi posuzují podle svého chování, reakcí a sebevědomí bez ohledu na to, jak vypadají. Ty se nelituj, pracuj na sobě. Posměch vždycky vypovídá nejvíc o hlouposti toho, kdo se posmívá, než o kvalitě člověka, na kterého posměch směřuje. To není tvůj problém, to si pamatuj.

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 01.06.19 21:53

Nic si z toho nedělej, většinou to je tak, že si dovoluji jenom na ty co jim to dovolí. Takže když budou mít nějaké připomínky tak buď ignorace nebo je setři nějak jinak. Hlavně nedávat najevo, že to co ti řeknou tě nějak zasáhne. Když jejich urážky pak padají na neúrodnou půdu, tak je to přestane bavit…

Uživatel je onlineMicaella22
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 01.06.19 22:07

@hanka.br. A kdyz ma nekdo akne, se kterym horko tezko neco udela, nebo jizvu pres pul obliceje, tak s tim ma delat co? Jit na plastiku jen proto, aby se cloveku nesmali? Proc by mel kazdej neco delat kvuli ostatnim. :roll:

Ou
Echt Kelišová 7765 příspěvků 01.06.19 22:09

To není tím jak si oblečená, ale tím, nakolik jsi spokojená sama se sebou a nakolik dovolíš těm kdo si na tobě hojí svoje mindráky, aby tě jejich posměšky zasáhly.

V okamžiku kdy ti to bude jedno a nebo je efektivně utřeš, tak velmi rychle přestanou, protože nebudou dostávat to co teď, tedy pocit že jsou silnější, než jsou, protože tobě dokážou ublížit.

Ve skutečnosti jsou to jen zbabělí a stejně nejistí jako ty. Ale ty s nejistotou bojuješ tak, že si to vezmeš za svou vinu a oni tak, že ubližují ostatním.

Jinak třeba tohle je kniha, co by ti mohla pomoci

https://www.kosmas.cz/…-sikanovani/

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 01.06.19 22:10

Nejlepší je se bránit. Zažila jsem to a když jsem se jednou fakt drsně ohnala, servala jedný holce tašku ze zad a dala najevo, že si to nedám líbit - dala pokoj. Většina těch lidí jsou prostě zbabělci, co si svoje komplexy léčí na jiných. Nemusíš se prát, ale bez odezvy to nenechej. Držím palce

Rosary
Kecalka 200 příspěvků 01.06.19 22:43
@hanka.br. píše:
Spíš se asi ptej, co můžeš udělat pro sebe a pro zlepšení své postavy hlavně kvůli svému zdraví a sebevědomí.

Vážně? :roll: to je rada jak kdyby si to zasloužila, protože není sebevědomá

Lerista
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 2 inzeráty 02.06.19 07:53

Kdyz mou dceru ve skole zahnal jeden kluk do kouta a nemela kam uhnout, opakovala jsem ji, ze je naprosto v poradku kdyz mu da pesti, nebo ho poradne nakopne. A je uplne jedno, ze je maly prvnacek. Myslim dceru. Dcera v zadnem pripade neni agresivni, ale musi se naucit branit. To ze jsme velkym holkam rikali kobyla, brylatym brejloune, to bylo bezne uz pred 30 lety. Jen jsme neznali vyraz socka a moznosti jsme meli skoro vsichni srovnatelne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama