Šílené pocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 19:50
Silene poceni

Dobry den, uz nevim co delat, jsem z toho strasne smutna a nemuzu nosit jinou barvu obleceni nez cernou.. Silene se potim.. Staci mi kratka chuze nebo vyjit v nasem rodinnem dome 15 schodu, neco vzit a vratit se a jsem spocena.. Behem prace… Prochazky…krstka cesta za pritelem.. Stale se potim…kvuli tomu mam i problem zustat ve stale praci.. Kdyz zjistim, ze maji pracovni obleceni napr svetle zelene barvy (coz mame) tak jde vsechno videt… Vsichni jsou ok jen ja mam opravdu cele zada mokre, podpazi, na brise… Takze kdyz vim ze se tam namaham a mame svetle trika, nemuzu tam pracovat, vazne to nejde… Jsem z toho zoufala… Je mi 21 let, 180cm a vaha cca 79kg..neznate nejake leky nebo vitaminy proti poceni? Nebo vase rady? Dekuji moc :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4830 příspěvků 17.05.19 19:55

Z přírodních věcí šalvěj (mě nepomáhá) a z těch horších Driclor. Mám vyzkoušenej, fungoval, ale nedoporučuju vzhledem k vysokýmu obsahu hliníku.

Do-not-touch
Závislačka 4060 příspěvků 17.05.19 19:57

Štítná žláza?

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 17.05.19 19:59

V parných létech kdy antiperspirant nestačí tak používám vložky do podpaží. Kupuju v DM. A antiperspirant opakovaně kvůli zápachu.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7337 příspěvků 17.05.19 20:06

1. zajdi za lékařem a nech si zkontrolovat hormony. zejména štítnou žlázu.
2. čím lepší budeš mít kondici, tím méně se budeš potit při běžné činnosti.

Dianadiana
Kecalka 136 příspěvků 17.05.19 20:27

Na poceni i funguje Rexona maximum protection :)

MáškaMarie33
Kecalka 293 příspěvků 17.05.19 20:31

Nejlepší, tedy nejsilnější antiperspirant je Perspi guard, používám už několik let a těžká pohodička. Předtím jsem se potila strjně jako ty, jakmile jsem vyšla schody nebo popoběhla na tramvaj, a to i v zimě, jsem se hrozně zpotila. Odbté doby, co používám ten perspi guard jsem naprosto v pohodě.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 17.05.19 20:54
@Ou píše:
2. čím lepší budeš mít kondici, tím méně se budeš potit při běžné činnosti.

To vůbec není pravda. Taky jsem se vždycky potila extrémně, jako tlusté dítě nebylo divu, ale teď mám BMI kolem 20 a v podstatě nic se nezměnilo.

Božislava
Závislačka 2846 příspěvků 17.05.19 21:10
@LAlezane píše:
To vůbec není pravda. Taky jsem se vždycky potila extrémně, jako tlusté dítě nebylo divu, ale teď mám BMI kolem 20 a v podstatě nic se nezměnilo.

Já taky se potím. Holt zvýšený tlak.

eviku-miluna
Kelišová 6918 příspěvků 1 inzerát 17.05.19 21:12

Zajdi k lékaři. Jestli nic neodhalí, tak si pořiď Everydry. Já se potím extrémně v podpaží a paradoxně víc v zimě, než v teple a tohle jedinný mi zabítá :palec:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 21:16
@eviku-miluna píše:
Zajdi k lékaři. Jestli nic neodhalí, tak si pořiď Everydry. Já se potím extrémně v podpaží a paradoxně víc v zimě, než v teple a tohle jedinný mi zabítá :palec:.

A co mam u doktora rict? A hlavne u ktereho doktora, kam zajit? Prijde mi divne prijit a ri t ze se hodne potim :nevim:

Adelajna
Povídálka 29 příspěvků 17.05.19 21:17

Mně pomohlo Sweatstop Forte.

eviku-miluna
Kelišová 6918 příspěvků 1 inzerát 17.05.19 21:22
@Anonymní píše:
A co mam u doktora rict? A hlavne u ktereho doktora, kam zajit? Prijde mi divne prijit a ri t ze se hodne potim :nevim:

Normálně zajdi k praktikovi a ten by ti měl vzít krev a pak podle výsledků tě nasměruje k odborníkovi.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7337 příspěvků 17.05.19 21:55

@LAlezane co má BMI společného s kondicí? Klíčový je objem svalů a zvyk na zátěž - což pak proměňuje metabolismus, včetně termoregulace. Srovnávat dětský a dospělý metabolismus je taky trošku mimo. Je mi líto, že ti zhubnutí neulevilo od pocení, ale jaksi není to úplně relevantní.

@Anonymní píše:
A co mam u doktora rict? A hlavne u ktereho doktora, kam zajit? Prijde mi divne prijit a ri t ze se hodne potim :nevim:

Normálně za praktikem a řekni, že se fakt hodně potíš a že je to divné a že by asi bylo potřeba zkontrolvoat štítnou žlázu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama