Šílená bolest u menzesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 15:51
Šílená bolest u menzesu

Zdravím. Je mi 15 a absultně nevím kam jinam toto napsat. Dnes jsem dostala měsíčky a všechno ráno úplně v pohodě. Na bolest trpím minimálně a dokonce někdy kvůli tomu i zapomínám, že bych nějaké měsíčníky vůbec měla. Mám je asi 3 roky a jenom jednou jsem si musel a dát tabletku na bolest. No ale dnes mě kolem 10 hodiny bolelo podbrisko. Jela jsem zrovna domů, ale ta bolest se během 20 minut změnila na strašně obrovskou. Dokonce to vyvrcholilo tak, že jsem skoro nic nevnímala, začala jsem se strašně potit a všechno bylo úplně rozmazaný a světlý. Cítila jsem se strašně těžká a najednou se mi strašně navalilo a málem jsem zvracela. Pak jsem naprosto vyčerpaně padla do postele, ale kvuli bolesti jsem si musela dát ibalgin, který ale nepomohl a já jsem se tady každých 10 sekund musela převálcovat z jedné polohy do druhé, pak jsem usla asi na hodinu a půl a teď mě vaječníky nebolí, ale jenom břicho. Nevíte čím se to mohlo stát?

Reakce:
Slečna Dee
Povídálka 28 příspěvků 06.06.19 16:04

Jestli normálně bolesti nemáš, tak by to mohla být např. prasklá cysta.
Měla jsem stejné příznaky, když mi praskla. Najednou neskutečná bolest, během pár vteřin jsem se celá zpotila, měla pocit, že neujdu ani 10m k posteli, chtělo se mi zvracet a špatně se mi dýchalo.
Když bude bolest trvat, chtělo by to zajít na gynekologii ;)

Evkad
Kecalka 187 příspěvků 06.06.19 16:10

První bolesti břicha jsem měla před patnáctým rokem a od té doby stále.
Těsně po revoluci jsem byla na brigádě, kde zdr. sestřička říkala, že jí nejaký lékař říkal, že je ideální si brát preventivně 3×1 paralen denně. Zkusila jsem to a zabralo to. Můžeš to příště zkusit.
Z vlastní zkušenosti vím, že pokud se vezme lék, až když je bolest rozjetá, tak to skoro nepomůže. Můžeš zkusit i ten ibalgin, ale zavčasu.
Ještě mi i pomáhá horká voda či horký obklad na břicho.

Do dneška mám před sebou obrázek, jak jsem se s těmi bolestmi v patnácti letech kymácela několik hodin v křesle.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 06.06.19 18:07

Já jsem kvůli takovým bolestem, musela začít brát cca v 17ti antikoncepci…
V podstatě, od samého začátku menstruovani, jsem byla vždy 1.den ms, úplně nepoužitelná, omdlivala jsem bolesti i v leze, zvracela, šílené křeče, šíleně silná ms a prášky vůbec nepomahaly, několikrát mne i brácha vozil na kapacky na ARO (měl tam znamou)…
Pak jsem začala užívat antikoncepci a bylo po problému, ale jak jsem ji vysadila, bylo to to samé…odeznelo to ani nevím kdy, ale pár let jsem si fakt protrpela a na gynde nevěděli, co se mnou…
Nyní po porodu už je to lepší, ale občas musím sáhnout po prášku, naštěstí vždy zabere…

Jelikož už je Ti 15, možná by Ti antikoncepce ulevila, uvidíš, třeba to bylo jen jednorázově a bude zase dobře.. :andel:

Verun83
Echt Kelišová 9905 příspěvků 06.06.19 20:32

Ibalgin beru hned pri zacinaji slabe bolesti. Bohuzel mam taky zkusenost, ze kdyz ho vezmu dyl, nezabere a je mi desne. Coz se teda dlouho nestalo. Beru ho v podstate preventivne, jen ten den, kdy vim, ze mi bolesti hrozi. Jinak je dobry i popijet caj z rebricku. Uvolnuje krece a tlumi krvaceni. Zabere rychle.

Jaja97
Kecalka 119 příspěvků 06.06.19 22:05

Ahoj, byt tebou, jakmile Ti skonci menzes, sla bych na gynekologii.
Ohledne te bolesti, je otazkou, jestli mas pri kazdem menzesu tak silne bolesti a nebo se to nyni stalo poprve. Ale opravdu bych to nejdrive probrala s lekarem, nez se zacnes „dopovat“ prasky proti bolesti. Ony ty bolesti by mohly byt take od praskle cysty a to zas neni az takova sranda. Drzim palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 21:44
@Jaja97
@Jaja97 píše:
Ahoj, byt tebou, jakmile Ti skonci menzes, sla bych na gynekologii.
Ohledne te bolesti, je otazkou, jestli mas pri kazdem menzesu tak silne bolesti a nebo se to nyni stalo poprve. Ale opravdu bych to nejdrive probrala s lekarem, nez se zacnes
„dopovat“ prasky proti bolesti. Ony ty bolesti by mohly byt take od praskle cysty a to zas neni az takova sranda. Drzim palce :hug:

Poprvé se to stalo.. spíš jestli nemůžu mít ten šok z tampónu

Váš příspěvek
Reklama