Šíleně citlivé bradavky....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.08.03 23:40

Ahojky holky, už týden mám šíleně citlivé bradavky, jako nikdy dřív. S manželem se snažíme mimi už skoro rok, tak nevím, jestli mám začít doufat. Jsem právě 30DC a krom občasného pobolívání podbřišku a zmíněné citlivosti nemám žádné příznaky.

Ještě bych měla dodat, že BT je na 36,9, což je u mě docela vysoko…Tak nevím, máte taky podobnou zkušenost? Byly jste pak těhotné?

Zuzka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.08.03 19:20

Ahoj Zuzko, tak ti musím říct, že měření bazální teploty se mi vyplatilo a skutečně jsem těhotná byla, stále jsem měla kolem 37, někdy 36,9, někdy 37,1 a nakonec to bylo tam. A ty bradavky…???…mys­lela jsem, že zešílím a bolely mě i celá prsa, hlavně v noci, nemohla jsem si na ně ani lehnout.

Tak uvidíš, ale myslím, že je to na dobré cestě, i když u každého je to asi individuální, ale moje zkušenost je právě takováhle.

Měj se a držím pěstičky, aby už byl brouček pevně zakousnutý.¨

Evásek

Anonymni  10.08.03 21:19

Evásku, a kdy to pak přešlo? Teda jestli vůbec..... Podivné je, že mě od včerejška už břicho nebolí.....Tak holt uvidím. Díky za info.

Zuzka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama