Ovulace po MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 19.07.03 16:32
Ovulace po MS

Ahoj holky,chtěla bych se vás zeptat jestli máte některá zkušenosti s ovulací po menstruaci.(cca 2 dny).Lékařka mi předepsala na úpravu MC Utrogestan,4. měsíc si měřím bazální teplotu a podle ní a podle poševního hlenu myslím,že mám jeden měsíc OVU až po menstruaci a další měsíc zhruba 14.den MC.Nakonec to vypadá tak.že jeden měsíc mám menstruaci po 28 dnech a další měsíc po 17 dnech.Je možné mít menstruaci(asi nějak „ovlivněnou“ Utrogestanem) aniž by proběhla ovulace?S partnerem se snažíme po jednom nezdařeném těhotenství opět o mimi,takže každý další měsíc,ve kterém se nezadařílo je pro mě stresující a to myslím snaze o mimíska moc nepomáhá.Díky za odpovědi.

Reklama

Reklama

Reakce:

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 21.07.03 07:30
Ovulace po MS

Ahoj Valentine,

já beru Utrogestan již nějáký měsíc a musím ti říct že se mi také stalo že jsem dostala MS po 20 dnech, po 28 dnech, ale teď 2× za sebou po 33 a 32 dnech.Takže délku cyklu rozhodně ovlivnit může, dokonce mi i gynekolog řekl že u někoho může cyklus skrátit a u někoho naopak. Chápu jak ti asi je, i pro mě je každý nezdařený měsíc stresem ale co se dá dělat musíme holt čekat a snažit se. Ahoj

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama