Sílení druhé čárky na tt

42
20.1.21 19:00

Sílení druhé čárky na tt

Holky zdravím,
Jsem opět jak nemocná z toho. Před 2 lety jsem zažila biochemicke těhotenství, pak jsme na rok a půl se snažením přestali a teď se snažíme přes půl roku a až teď se snad zadařilo. I když nechci se radovat zbytečně. Co myslíte?
Jen můj takový poznatek, že čárka zesílila jen toho 19.1. a pak už vůbec, naopak bych řekla, že čárka ze dneska odpoledne je už zase slabší. Dnes mám termín menstruace. Já vím, že nejste věštkyně, ale asi by mi stačilo nějak uklidnit, že čárky nesílí každý den, nebo tak něco 😆ono asi kdybych nezažila to biochemko, tak teď se už raduju jak blázen, ale takhle to bylo přesně i minule. obrovská radost, pak každý den slabší čárky a pak už žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15347
20.1.21 19:12

@nikolkan17 carky mají silit zhruba obden, testuj ve stejnou dobu, stejnou značkou a obden, ale ten začátek je prostě bud a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
20.1.21 19:12

@nikolkan17 nevím myslím, že se to nejlíp pozná až u doktora z krve.Jsem tě asi moc neuklidnila🙊, ale je to tak. Mĕ třeba totiž žádné blbé papírové testy nefungovaly😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:14

@Mayaa007 Dneska jsem shodou náhod měla na gynde kontrolu, ale krev mi nebral a samozřejmě tam ještě nic neviděl, jen takovou smouhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
20.1.21 19:16

Testuj klidne denne, jestli je to pro tebe dulezite, ale jen rano prosim te…kdyz otestujes zitra rano, bude carka silnejsi oproti tem dvoum ranim..na odpo se uplne vyprdni, to je informace na nic, leda by byl test odpoledne uplne bily a zaclo krvaceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:17

@lachtanice86 tak se budu modlit, ať je tam pozítří silnější 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:20

@Melodie91 je fakt, že všechny jsou z ranní moči a ten poslední z odpolední no.tak zkusím zítra ráno a snad tam ještě bude 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
20.1.21 19:28

Uvidíš zítra ráno. Dnešní odpolední test ti nic nerekne. Zítra by měla být čárka silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
20.1.21 19:31

@nikolkan17 kolik si dpo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:36

@baru-ska 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4226
20.1.21 19:48

Držím palce :hug:

Moje sílení čárky u posledního těhotenství :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.1.21 19:50

@Nadavilero no tak to je přímo ukázkové ♥️ takhle přesně bych to chtěla taky 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
20.1.21 19:53

@Nadavilero krásný" začala si testovat až ten 15 dpo? nebo už dřív ale čárka ještě nebyla? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
20.1.21 20:06

Zažila jsme 2 biochem. těhotenství. Když se v létě zadarilo potřetí tak už jsem radši šla na krev. Ten stres už jsme nechtěla zažít, tak lepší jít 2 krát na krev a máš to jistě jestli to aspoň prosperuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4226
20.1.21 20:31
@baru-ska píše:
@Nadavilero krásný" začala si testovat až ten 15 dpo? nebo už dřív ale čárka ještě nebyla? :)
:lol: :lol: :lol: já nevěděla, že jsem těhotná. Pak jsem si udělala (při vynechání MS) 2 roky prošlý test a nechtěla věřit vlastním očím. Vyštrachala jsem ještě víc prošlý test a opět druhá //. Spotřebovala jsem prošlé testy… a později naběhla koupit i „čerstvé“ testy a i na nich byly dvě čárky…
Na fotce nahoře prošlé testy, dole nové…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat