Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím mam do MS ještě 2dny a a testují 4 den a nevím jestli čárka zesílila nebo ne mam už jen clearblue a nevím jestli si ho zítra mám udělat nebo ne😒
Testovat před MS se nemá, ať nejsi zklamaná. Mně se zdá ta čárka docela slabá, ale možná jsi měla později ovulaci. Každopádně držím palce ![]()
Každý den stejná otázka testuj až vynechá MS.. Tohle lovení duchu tady denně je fakt konečná 🤦🏻♀️ 🤦🏻♀️ a čárka je slabá…
Sílí ale opravdu ti to nezaručuje že jsi těhotná.
Má se testovat po vynechání jelikož vysoké procento těhotenství odchází s menstruací..
Ale držím ti palce ![]()
Jak už psaly holky, netestuj dřív než po vynechání MS. Nicméně já vidím sílící čárku, tak snad to dopadne tak, jak si přeješ. ![]()
Máš testovat po ms, dále co 2 dny.. Základní pravidla.. Nechápu, proč lovis duchy takhle dopředu.. Prostě počkej