Zvláštní Ovulační test

Anonymní
28.4.21 11:26

Zvláštní Ovulační test

Ahoj holky, jdu si pro radu. Od 10DC testuji kvůli ovulaci, a jsem bezradna. První 2 dny byla čárky slaboučká, a teď už cca týden mám silné čárky, viz foto. Jsem momentálně 19DC. Nemáte někdo zkušenosti? Prvního syna jsem poznala právě díky ovulačnîmu testu, ale to bylo před ms. Navíc jsem ji minulý měsíc měla, ale bez sliznice. Omlouvám se za popis. Máte některá zkušenosti?
Ps: spodní test je dnešní, nad tím včerejší, a ty první dva jsou z 10 a 11 DC.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21063
28.4.21 11:30

A ty mezi tím? Píšeš ze jsi 19dc a první test mas z 10dc to jich je málo ne? Jinak všechny bych považovala za negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 11:34

@Kriss Tina Nemám nafocené úplně všechny, ale za poslední cca týden jsou všechny takové, jako ty spodní. Přitom bolesti břicha, které při ovulaci mám, jsem měla už tam 3-4 dny zpět. Kromě těhotenství jsem nikdy neměla takové čárky na testu tak dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
21063
28.4.21 11:38
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Nemám nafocené úplně všechny, ale za poslední cca týden jsou všechny takové, jako ty spodní. Přitom bolesti břicha, které při ovulaci mám, jsem měla už tam 3-4 dny zpět. Kromě těhotenství jsem nikdy neměla takové čárky na testu tak dlouho.

Bych zkusila ještě 2 dny testovat. On pozitivní bude jenom jeden a to se ještě musíš trefit do správné denní doby. Kdyby ta čárka slabla, tak bych považovala teda ten dnešní za pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat