Jak dlouho čekat na test?

109
26.4.21 18:05

Jak dlouho čekat na test?

Krásný den. Jdu zase pro řadu naposledy jsem tu byla v lednu. :lol:
V pátek jsem měla dostat menstruaci. Převážně chodí v čas a už mám doma 4letacku, tak nějak nevím. A goooglim čtu a čtu a čtu.
Ve čtvrtek se tedy nedostavila MS.
Snažíme se o mimo, ale v lednu proběhlo biochemko, ač to vlastně není nic, tak nějak mě to sebralo.
Ale jdu zpět k otazce.
V pátek se měla MS dostavit, dnes jsem tedy 3. Den zpoždění letěla jsem pro test až odpoledne, tak jsem ho zkusila až cca v půl páté odpoledne. :roll: samo bílo žádné dvě //. Ani Ducháček :lol: ale taky si rikam, že bylo půl páté a večer
:mrgreen: tak se obracím na vás kdo má zkušenost s testováním? A ukázal se třeba duch později? Nebo rovnou dálnice? :mrgreen: s cacorou doma nemám zkušenost neměla jsem ani zpoždění a bolel mě podrbisek jako při MS a vyletěla přímo dálnice na testu i v 6 večer. Přeci jen je to pět let zpět :D a člověk z toho vypadne :mrgreen: mimo si přejeme, snažím se na to ne upínat (hahaaha). Tak nějak mě zajímá vaše zkušenost
Bolí mě podrbisek. Nikde ani náznak třeba spineni, nebo tak. Ale prostě ani Ducháček :D a přeci jen už jsou to tři dny zpoždění :think: moc dekuji :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16494
26.4.21 18:08

Ja mela čárku vzdy i odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.21 18:11

@lachtanice86 díky já tehdy taky takže prostě jen opožděná 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21066
26.4.21 18:12

Zkusila bych ještě ráno, ale pokud by byl test pozitivní ráno, tak by i odpoledne měl byt aspoň ten duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973

Každému stoupá hcg jinak. Sestra měla v den ms na testu ráno jen ducha, regulérní // to byly až 4. den zpoždění, ale ukázal ji to i odpoledne, ikdyž slaběji tak viditelné.
Ráno se to asi rozlouskne.
Jen výjimečně se stává, že to někomu ukáže třeba týden po termínu ms, ale to je fakt VÝJIMEČNĚ. Větší pravděpodobnost je, že ti to test ukáže i odpoledne prvního dne zpoždění :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109

@Kriss Tina ráno jsem ho nedělala právě nedočkavě až teď :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.21 18:13

@Markéta188 děkuji, taky si myslím jen opožděná MS 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
26.4.21 18:17

Já mám teď zpoždění 7 dní. Nesnažíme se (ale ani nechráníme, pouze přerušovaný styk a je možné, že to manželovi ujelo), ale normálně to mám už roky přesné jako hodinky, týden je na mě fakt hodně. Kdysi jsem těhotná byla a měla jsem intuitivní pocit už před zpožděním i test byl pozitivní, teď necítím ani, že bych to měla dostat ani se necítím „těhotně“, ale na to by asi bylo brzo. Co jsem teď zjišťovala, tak v případě těhotenství by měl test být pozitivní v podstatě hned. Já počkám do zítra rána, vím, že to není úplně nutné a nemusí být jen ranní moč, ale pro větší jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
26.4.21 18:47

Já jsem když jsem dělal test, 6 dní po zpoždění, tak odpoledne nic ani duch, a pak den na to ráno jemná čárka. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
26.4.21 18:49

@All18 ono i záleží, jak moc pijes atd.. Já měla odpol bilo na testu a mrneti je půl roku :think: zkus test ráno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.21 19:05

@Lili93 jeeeeee :kytka: kež by 😍 děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.21 19:06

@martina.se děkuji moc 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.21 20:24

Já měla 2 dny před ms viditelnou druhou // ale znám holky který to měli pozitivní později držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.21 20:26

@dominikapepino mockrát děkuju snad to vyjde :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.4.21 20:52

Pidi duch ráno

Holky tak ráno dělaný test a opravdu duch málo viditelný pídí, ale byl tam tak uividím co bude… :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat