Silná bolestivá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 12:50
Silná bolestivá menstruace

Ahoj, už snad třetí měsíc mám silnou menstruaci ( tampon mi vydrží tak hodinu), šílené bolesti u toho mám, a taky ze mě vychází velké cucky krve. Po Novém roce půjdu k doktorovi jen mě zajímá jestli to taky někdo nemá a co mám očekávat :) navíc jsem rok a půl po porodu a přijdu si znovu jako v šestinedělí :(

Reakce:
Maminanamatersky
Kecalka 208 příspěvků 27.12.18 12:57

A to jsou tvoje prvni tri ms od porodu? Jestli jo, tak jsem to taky tak mela.. Prvnich nekolik cyklu masakr, ale nastesti se to trochu srovnalo samo. Jestli ne, tak nevim..to musis k doktorovi.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 13:07

Já měla velmi bolestivou menstruaci už před porodem. Teď po porodu je opět bolestivá a k tomu ještě mega silná. Musím mít tampon + vložku a po hodině měnit a to i v noci vstávám třeba 2×........ Navic ty bolesti, křeče, bývá mi i špatně od žaludku....... Fakt hnus no. Jsem 8m po porodu a obávám se, že už to tak hold bude… Uvažuji o tělísku.

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 13:08

@Staworowski a řešila jste to s doktorem?

dana.dv
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 27.12.18 13:12

Zkuste kapicky Gynex. Srovnaly me po porodu.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 13:14
@Kristyna167 píše:
@Staworowski a řešila jste to s doktorem?

Neřešila, nemyslím si že to je něco neobvyklého. U nás v rodině to tak má ségra a máma to taky měla. Doktorka max dá antikoncepci (ať už prášky nebo tělísko), to průběh ms zmírní. Já prášky nemůžu a o tělísko uvažuji, jen kvůli zmírnění ms, ale moc se mi do toho nechce. Předpokládám že taky nemáte žádnou antikoncepci.

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 13:47

@Staworowski neužívám a o tělísku do budoucnosti taky uvažuju :) jen je divné že celou dobu v pohodě jo bolesti jsem měla ale už jsem si zvykla jen to že každou hodinu musím měnit, navíctolik krve. Přijde mi to divné no

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 13:48

@dana.dv zkusím

Kaci89
Kecalka 311 příspěvků 27.12.18 14:00

Ja mam teda druhou ms po porodu a je to mazec,toto jsem v zivote nezazila,obcas mam pocit,ze znovu rodim,boli me zada,trisla no proste cely spodek ale myslim si ze po porodu je to normalni,ja s tim na gyndu nesla pac antiko nechci.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 14:33
@Kaci89 píše:
Ja mam teda druhou ms po porodu a je to mazec,toto jsem v zivote nezazila,obcas mam pocit,ze znovu rodim,boli me zada,trisla no proste cely spodek ale myslim si ze po porodu je to normalni,ja s tim na gyndu nesla pac antiko nechci.

Jj na gynde daj max antikoncepci, myslím že když ji člověk nechce, je asi zbytečné to tam řešit :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 27.12.18 19:02

Já to měla silné a bolestivé a byla to endometrioza. Uvidíme co teď po porodu.

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 27.12.18 22:19

@Maminanamatersky nene prave že přes rok to bylo dobrý a až teď poslední 3 měsíce masakr. Rodila jsem 2017

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >