Silná menstruace a vynechání

Anonymní
29.5.21 08:49

silna menstruace a vynechání

Podle kalendáře se mi o 6 dní opozdila menstruce. Jelikož jsem měla težší formu covidu zápal plic, tak jsem v té době měla menstruaci hodně silnou, mám ted normálně silnou, ale řekla bych, že v době nemoci ještě víc, cucky ze mne lítaly..Roste mi tam myom podle gynekologa a tak to může být zpusobeno tím.
Ted se bojím jestli nejsem třeba těhotná, menstraci mám jinak pravidelnou.Ale nejsem si jista zda mi nezačala naopak dřív minulý měsíc po tom covidu. Už mi táhne pomalu na 50 za pár let.Styk jsem měla 2krát, ale nechce se mi věřit, že bych byla v tom. Je taky možné, že už začínám jít do přechodu, ale že bych měla silnou menstruaci a naráz nic?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
29.5.21 08:53

6 dní zpoždění ještě není tak hrozný, ještě může dorazit, dala bych tomu ještě týden a pak k doktorce. Samozřejmě si udělej test jestli si nejseš jistá, spíš bych věřila tomu přechodu, ale člověk nikdy neví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7254
29.5.21 08:53

Ano můžeš jít do přechodu. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
29.5.21 09:07

Tak nedávno tady byla diskuze paní myslím 49 let, že je těhotná. Jestli byl styk nechraneny tak je možný vše. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 10:42

silná menstrace a vynechání

@janickaIII píše:
Ano můžeš jít do přechodu. Udělej si test.

ALE MĚLA JSEM NAOPAK MĚSÍCKY VŽDY SILNÉ A PRAVIDELNĚ TED NIC, FAKT SE U MĚ SPÍŠ BOJÍM TOHO ABYCH NEBYLA V TOM TO BYCH SE ŠLA OBĚSIT..

• Citovat
  • Nahlásit
959
29.5.21 10:44
@Anonymní píše:
ALE MĚLA JSEM NAOPAK MĚSÍCKY VŽDY SILNÉ A PRAVIDELNĚ TED NIC, FAKT SE U MĚ SPÍŠ BOJÍM TOHO ABYCH NEBYLA V TOM TO BYCH SE ŠLA OBĚSIT..

Tak těhotenský test, tady to za tebe nikdo nevyřeší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 10:57

silná menstruace a vynechání

@Nickjmeno píše:
Tak těhotenský test, tady to za tebe nikdo nevyřeší ;)

Jsem sama a sex byl jen 2krát je to spíš kamarád jak přítel. Tvrdí mi, že on si dával pozor v úvozovkách a že mám jistě i někoho jiného. Jako málokdo chce kondom a zatím se teda nestala nehoda, akorát kdysi dávno s manželem jednou a potom už dítě bylo plánované.
Snad už si ten test mohu udělat za 2dny, dost se toho výsledku děsím.

• Citovat
  • Nahlásit
9106
29.5.21 11:00
@Anonymní píše:
Jsem sama a sex byl jen 2krát je to spíš kamarád jak přítel. Tvrdí mi, že on si dával pozor v úvozovkách a že mám jistě i někoho jiného. Jako málokdo chce kondom a zatím se teda nestala nehoda, akorát kdysi dávno s manželem jednou a potom už dítě bylo plánované.
Snad už si ten test mohu udělat za 2dny, dost se toho výsledku děsím.

Tak z dám si pozor jsem zrovna na konci 4 měsíce. Akorát s manželem a s tím, že kdyby se náhodou stalo tak nám to nevadí. Jinak nechápu jak může někdo tak riskovat s kámošem a ještě v pokrocilym věku. Nechceš kondom, smůla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
29.5.21 11:05

Existuje antikoncepce. Pokud na ni nechceš z jakýchkoliv důvodu přistoupit, musíš počítat s rizikem těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 11:08

@JancaS84 píše:
Tak z dám si pozor jsem zrovna na konci 4 měsíce. Akorát s manželem a s tím, že kdyby se náhodou stalo tak nám to nevadí. Jinak nechápu jak může někdo tak riskovat s kámošem a ještě v pokrocilym věku. Nechceš kondom, smůla :nevim:

No tak ono se mi do ted nic nepřihodilo, každý trdí jak si umí dát pozor, ale máte pravdu. Nezbývá než doufat, že v tom nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 11:13

silná menstruace a vynechání

@Petula306 píše:
Existuje antikoncepce. Pokud na ni nechceš z jakýchkoliv důvodu přistoupit, musíš počítat s rizikem těhotenství.

Je mi už 47, navíc sex nemám pravidelně hormonální antikoncepci nemůžu mít ze zdrav. důvodů.

• Citovat
  • Nahlásit
2588
29.5.21 11:20

Tak ono je víc možností, jak se chránit. Třeba tělísko - to moc nevím, jaké by mohlo mít kontraindikace. :nevim: nebo různé globule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
29.5.21 11:28
@Anonymní píše:
No tak ono se mi do ted nic nepřihodilo, každý trdí jak si umí dát pozor, ale máte pravdu. Nezbývá než doufat, že v tom nejsem.

Jo tak nám to s manželem 5 let taky tak fungovalo bez nehody a najednou ouha, on si toho ani nebyl vědomý, že by to nestihl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 11:29

@Petula306 píše:
Tak ono je víc možností, jak se chránit. Třeba tělísko - to moc nevím, jaké by mohlo mít kontraindikace. :nevim: nebo různé globule.

Tělísko mi dokonce doktor naposledy nabízel, protože dost silně krvácím při menzes, začíá mi tam růst myom, tak to bude i tím, ale je to drahé a celý život jsem nic neměla, už ti vydržím, ted aby to hlavně dobře dopadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
2588
29.5.21 11:32

Jo, stojí asi 1500 na 5 let. To je 25 Kč/ měsíc. Potrat je dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat