Reklama

Silná vyrážka - co funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kris95
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 17:59
silná vyrážka

Zdravím, už jsem projela snad všechny témata co se týkají vyrážky ale žádná není jako ta moje. Jsem ve 20tt asi před týdnem se mi objevila vyrážka nebo spíš pupínky které strašně svěděli a čím více se to škrábe tím více se zvětší a rozlezou až to bolí a svědí dohromady. Mám za sebou kožní i testy na játra a negativní. Na kožním mi dali mastičku a prášky které si mám brát abych mohla večer lépe usnout. Vyrážku mám všude kromě obličeje, břicha zatím ani ne moc na zádech a na dlaních a chodidlech jinak mám všude ložiska a sem tam všude malé svědivé pupínky. Je to horší a horší každým dnem. Nepotkala jste se některá s něčím podobným a nějaký typ který by zaručeně fungoval? 1.9 se vdávám a nechci vypadat jak jeden chodící vyrážkovej flek. :( i když mi asi nic jiného nezbude… :,( hlavně to strašně ale strašně moc svědí :zed:

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4203 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 18:28

@Kris95 Znám, takové vyrážky můžou mít na svědomí hormonální bouře

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 15.08.18 18:39

I já v těhotenství měla vyrážku-pouze na rukou, hlavně prstech.
Malé pupínky co šíleně svědí a jakmile začneš drbat nemůžeš přestat :zed:
Jednou jsem se takhle osypala z pomerančového džusu - skoro všude.

Mně pomohla mastička - Locoid (snad to píšu správně, je to žlutá tuba a obsahuje nízký obsah kotrikoidů).
Teď po porodu se mi udělala znovu a používám na to Bepanthen sensiden krém - na ekzémy.
Doufám, že Ti to pomůže :mavam:

jancabr
Kecalka 322 příspěvků 28 inzerátů 16.08.18 17:14

něco podobného měla známá, ale později. Až kolem 30 tt. Čekala dvojčata. Už nevím jak o řešila, ale dvojčátka se samozřejmě narodila plánovaným císařem dřív.
Jinak já jsem 22 tt a vyrážku mám skoro celé těhotenství naopak jen na obličeji. Nikde jinde. Mastičky od doktora nezabírají, tak to mažu domácí konopnou. Na svědění zabírá jedině - NEDRBAT. Je to sakra těžké najít v sobě tu vůli … ale hodně to ulehčí léčbu.
Určitě zkus vynechat všechny dráždivé potraviny - jahody, citrony, pomeranče, maliny a další podobné ovoce, ostrá a kořeněná jídla, méně solit, pít dost vody aby se škodliviny co nejlépe odplavily z těla. Pozor na fastfood a syntetické náhražky

Kris95
Povídálka 12 příspěvků 17.08.18 16:59

@GirlsNick Přesně tak, jakmile člověk začne nemůže přestat snažím se co to dá neškrábat ale v noci tomu nezabráním děkuji za tip vyzkouším už cokoliv :,( :)

@jancabr Prý když je to takhle pozdě tak je to způsobené tím jak dítě tlačí na játra a ty špatně pracují je to něco podobného ale to se mě netýká nechala jsem si udělat krevní testy abych měla klid. přes den tu vůli docela mám ale přes noc tomu nijak nezabráním drbu se ze spaní a ráno to mám rozškrábané do krve. ovoci se snažím vyhýbat, soli i mléku ale přijde mi to furt stejné jestli ne dokonce horsí a horší :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >