Silné krvácení v 11 tt

1
30.9.21 22:30

Silné krvácení v 11 tt

Ahoj,
už nevím, co mám dělat. Jsem v 11tt, podle dnešního vyšetření 10+2. A už 14 dní krvácím čerstvou krví.
Nejdříve jen špinění, tak jsme jeli do nemocnice. Doktor našel hematom 14mm x 3mm, dal ascorutin a utrogestan. Za týden jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi, ten už nenašel hematom, ani cystu, ani krvácení v děloze, nikde nic. A stejně jsem dál krvácela, už to bylo jako slabá/střední menstruace. Tak jsem myslela, že třeba je to ona.
Ale dnes krvácím už 15. den, řekla bych, že dnes už jako silnější menzes. Ráno jsem byla znovu na pohotovosti, těhotenství prosperuje, zdroj krvácení není vidět, i doktor krčil rameny. Dal mi injekci na zastavení krvácení. A teď se mi to podle mě rozjelo ještě víc. Ke svému doktorovi jdu 7.10.
Jen dodám, že jsem bez bolestí. Nepočítám takové ty slabší táhnutí atd. z roztahování dělohy.
Je to moje druhé těhotenství a vím, že je to buď a nebo. Ale nevím vůbec, co si mám myslet.
Máte někdo podobnou zkušenost? Zjistili časem čím je krvácení způsobené?
Děkuju za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.21 22:43

@Tezuše ahoj, v prvním jsem silně krvácela asi od 7tt do 12tt - silne tak dva tydny, pak to slablo a slablo. Nikdy mi nerekli proc - byla jsem 4 krat na pohotovosti, nenasli ruzni doktori nic, ani muj gynekolog. Az nekdy kolem 30tt videl na uzv pozustatek hematomu a asi to byl on, ale predtim ho nevideli. Brala jsem ascorutin a gynprodyl do toho 12tt pak uz nic. Dite je uplne zdrave, drzim palce!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat