Silné krvácení v 6. tt

25.7.13 16:57

silné krvácení v 6.tt

Ahoj holky, poslední ms byla 14.6. styk byl jen jeden 30.6. Tes ukázal slabého ducha 11.7. pak už krásně sílil. Trochu mě pobolívalo břicho a prsa. 24.7. v noci ve 2 ráno jsem začala krvácet, ale dost jako při ms. Ráno jsem byla u doktora, prý je ještě moc brzo 5+5 a na ultrazvuku viděl něco mini pidi, dělal mi ultrazvuk přes břicho. Vzal mi krev na HCG a uvidíme, zda jsem opravdu těhu nebo test lhal. Dnes 25.7. mi z krve těhu potvrdili i test je stále krásně pozitivní. Teď mé dotazy. Opravdu je v 5+5 moc brzo aby něco viděl? Kdybych krvácela z hematomu ani ten by neviděl? Může se mimi udržet i přes tak masivní krvácení? V úterý jdu znova na krev a ultrazvuk. Stále krvácím jako při ms a pobolívá mě břicho. Děkuju za vaše postřehy a prožitky ať už negativní nebo pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
25.7.13 17:06

Za takových okolností bych byla přesvědčená, že jsem spontánně potratila a jakýkoliv jiný výsledek by pro mě bylo příjemné šokující překvapení. Nicméně ano, v 6.tt může být na utz přes břicho moc brzy a během třeba týdne tam může být „najednou“ plod se srdeční akcí. Ale počítala bych spíš s tím prvním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49777
25.7.13 17:09

@hanysek291 nezbývá než čekat, v 5-5 by něco vidět mohl pokud ten tt odpovídá. Já šíleně krvácela v 8tt ale asi 4h ale teda tak silně že ani vložka to nezachytila a na utz byl vidět velikánský hematom. Ted jedině kontrolní hcg jestli hcg roste jak má a počkat, víc se dělat nedá. Bud bude vše ok nebo to taky může být potrat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750

@hanysek291 v 6 tt se dělá ultrazvuk vaginálně, přes bříško je opravdu hodně brzo…s tím krvácením - taky bych byla přesvědčená, že jde o potrat. Doktorka na to krvácení řekla co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já taky počítám s nejhorším, ale třeba budu překvapená. Jak dlouho může být na těhutestech ještě čárka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12596
25.7.13 17:10

@hanysek291 mě se to bohužel stalo dvakrát. test sílil, doktorka říkala, že něco vidí (vaginální utz). Najednou krvácení jako při menstruaci a mimčo bylo pryč. určitě se může stát, že se mimčo udrží. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 17:11
Nic, že je brzo a mám přijít za týden, že stejně nemůže nic dělat
@Berousik píše:
@hanysek291 v 6 tt se dělá ultrazvuk vaginálně, přes bříško je opravdu hodně brzo…s tím krvácením - taky bych byla přesvědčená, že jde o potrat. Doktorka na to krvácení řekla co?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
25.7.13 17:12

Záleží i na kvalitě utz, ale obecně bych řekla, že ještě nic vidět být nemusí. já byla poprvé na kontrole až na začátku 7tt a to už vidět bylo, ale před tím nevím.
každopádně jsem pak v průběhu 7tt začala krvácet. na utz bylo teda vidět jak krvácení (jela jsem ještě hned večer do nemocnice), tak potom další dny hematom, který se vytvořil. v dobách svého největšího rozměru měl hematom 2×0,5cm a zárodek byl ani ne půl cenťáku. navíc byli dost blízko sebe.
no a teď jsem v 23tt a jsme naprosto ok :srdce:
ale takhle brzo se to bohužel může vyvinout jakkoliv. chce to hlavně klid a pevné nervy :hug:

Příspěvek upraven 25.07.13 v 17:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
25.7.13 17:13

@hanysek291 snaž se ležet a odpočívat…žádná zátěž alespoň do té další kontroly a držím Ti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
25.7.13 17:14

Já začala krvácet taky v 6tt. Na pohotovosti mi těhu potvrdili (vaginálním ultrazvukem) a že je vše v pohodě. Bohužel o dva dny později krvácení bylo masivní a to už šlo o potrat. Každopádně držím palce ať to dobře dopadne :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 17:15

@maffi díky. Já mám právě doma už 2 dcerky a tak nevím zda striktně ležet a doufat nebo normální režim a uvidíme co z toho bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15934
25.7.13 17:18

@hanysek291
Ja bych se taky prikladala k tomu spontalnimu potratu, ale treba buses prekvapena…nadeje je vzdy. :hug:

Příspěvek upraven 13.02.16 v 11:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 17:19
@hanysek291 píše:
Já taky počítám s nejhorším, ale třeba budu překvapená. Jak dlouho může být na těhutestech ještě čárka?

když jsem krvácela v den očekávané ms, tak jsem volala dr, říkala, že pokud bych měla test pozitivní ještě 2týdny po proběhlé „ms“, tak přijít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
25.7.13 17:20

@hanysek291 mě si tenkrát nechali rovnou v té nemocnici, takže jsem 14dní opravdu odpočívala - jen zalezlá v posteli a max si zajít pro jídlo, jinak nic. ale se dvěma dětma je to samozřejmě jiná situace. snažila bych se aspoň trošku zvolnit oproti normálnímu režimu a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1433
25.7.13 18:50

Poprvé u mne silné krvácení znamenalo potrat, podruhé hematom a malá to přečkala. V 6.tt by měla být vaginálně vidět dutinka, ale zdaleka nemusí být v ní ještě vidět mimi. A přes břicho to bývá vidět ještě hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama