Screening v 1. trimestru v Brně

533
24.7.13 20:24

Screening v 1. trimestru v Brně

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z Vás měla screening v 1. trimestru v Brně? Mám dotaz, zda tam můžu vzít manžela? Byl by rád. Jsem, objednaná na 7.8. :) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11535
24.7.13 20:27

Muzes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3514
24.7.13 20:30

Mužeš..ja byla v prenatalu na veveri :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9054
24.7.13 20:31

Muzes, nekdy tam dokonce chodeji i cely rodinny delegace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
24.7.13 21:05

Já byla klasicky na Obilňáku a manža byl taky se mnou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5808
24.7.13 21:52

Já byla na Veveří a manžel byl se mnou. Dokonce tam byli některé maminky s manželem i starším sourozencem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
24.7.13 22:10

Holky, a co na Orlí? Tam jste některá byla s manželem? Já tam právě nikdy chlapa neviděla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
25.7.13 07:20

@Lenao chodím tam na gyndu a nebyl problém, byli jsme tam sice na screening až ve 20 týdnu, ale jak viděla sestřička manžela, tak hned nás volala oba.
Dr. Janča je super, krásně nám celé miminko „popsal“. V prvním trimestru jsme byli na Obilňáku, tak dr. jen loudil utz po břiše a mlčel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
25.7.13 15:35

Díky moc, já jdu na Veveří, tak tatínka s sebou přibalím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.13 18:26

Mám taky dotaz když jdu na první screening…tak nemusím mít všechna vyšetření hotové ne? tím myslím plicní zubní a obvoďák. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
31.7.13 21:02

To si myslím, že není nutný, ale já je už raději mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.13 21:20

Mě chybí ještě zubař pač toho se strašně bojím tak ho odkládám :mrgreen: a na screeningu jedem už v pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.18 22:59

Screenig Veveri vs Bohunice

Ahojte, chci napsat svou zkusenost z NT vysetreni a taky z Screeningu ve 20 tydnu. Na NT jsem byla na Veveri v Brne, sestricky byly dost neprofesionalni a ne moc privetive, zato doktor ano. Pak mi volali a ja hovor zmeskala a uz mi nezavolali zpet. Pri mem telefonatu zpet mi rekli, ze se ozvou a nic. Tak jsem se spokojila s pisemnou zpravou na internetu.V Bohunicich ve 20 tydnu to bylo presne naopak. Sestricky mile a doktor snad taky, ale vubec nemluvil. Kdyz jsem mu rekla v prubehu ultrazvuku, jak to vypada a jestli muze vic popsat ten prenos, tak jen rekl, ze dobry, vsecko v poradku. Sedeli jsme tam tedy v tichosti i s manzelem a nikdo nic nerikal. Troska empatie pro nastavajici rodice by nezaskodila ;-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.19 09:07

Screening Orlí - vysledky

Nevite prosím, za jak dlouho říkají na Orlí výsledky na screeningu v 1. trimestru? Někde jsem četla, že až za tyden, ale přitom na krev jsem objednána týden dopředu a na Veveri by výsledky měly být ještě ten den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
2.4.19 13:09

@AzJaBuduVelka
Ahoj, nám je dr. Janča poslal na mail za 4-5 dnů. V pátek screening (UTZ a odběr) a měla jsem výsledky na mailu v pondělí nebo úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama