Jsem těhulka/nejsem těhulka - příznaky

234
24.7.13 11:49

Jsem těhulka/nejsem těhulka-příznaky

Ahoj, s přítelem chceme miminko. Vysadila jsem antikoncepční náplasti, dostala MS a za 14 dní se mazlinkali…teď je to asi 5 dní po ovulaci…pociťuji bolest podbříšku, tak nevím, nemáte některá zkušenosti? Je možné pozorovat nějaké příznaky? A kdy vám vyšel pozitiv testík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

899
24.7.13 11:53

Po vynechané menstruaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
24.7.13 11:55

@laugher mazlinkali… uuuuf :roll: No, k tématu. 5DPO je ještě celkem brzy. Ano, může to být klidně uhnizďování, ale taky to může být PMS :nevim: Na test je ještě brzy, co jsem tu četla, tak nejdřív 9DPO měly holky duchy. Já testovala 15DPO (den před MS) a tam už to bylo vcelku jasné :D Nejlepší je ale stejně testovat až po vynechané MS, kolikrát se stane, že tam to mimi je (čili i duch na testu) a odejde to s MS. I mně se to stalo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24163
24.7.13 11:55

Tak mazlinkali jsem tu jeste necetla :mrgreen:
Pockej do ms, priznaky jsou nanic, dulezity je test a pak lekar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
24.7.13 11:57

Mrkla jsem do kristalove koule a cekas trojcata 8o :lol:
Je tu asi milion diskusi na identicke tema, tam se doctes vse potrebne.
Testuj se den po ocekavane menstruaci, jinak ma kristalova koule pravi, ze bys zakladala diskusi na tema" je tam duch?"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
24.7.13 12:01

Mazlinkali jste se? 8o 8o 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.7.13 12:04

Taky me to prastilo do oci, ale nechme slovnik stranou. nebudte zas takove ;) slecna se snazi poprve a je plna nadseni.

@laugher
test udelej nejdriv v dobe zmeskane MS, jinak to nema smysl.
priznaky si clovek dokaze vsugerovat. moc na to nemysli, treba se zadari, kdyz ne, zadari se pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
24.7.13 12:06

Co mám napsat namísto „mazlinkali“…co je na tom divné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
24.7.13 12:07

A má křišťálová koule mi říká, že ty tady vlastně nemusíš odepisovat…zkus se navážet jinde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
24.7.13 12:09

Jééé, chtěla sem poradit a podělit se se zkušenostma, namísto toho tady každý řeší jedno blbé slovíčko, nechápu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
24.7.13 12:10
@laugher píše:

Namísto mazlinkali…? Souložili s výronem partnerova spermatu (nebo semen, je to záměnné) do mé vagíny… Třeba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
24.7.13 12:11

Hezká fotka…to jsi ty??? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24163
24.7.13 12:12

@laugher Radím ti místo zakládání nových diskuzí si najít téma se začínajcími „snažilkami“, kde budeš mít stejně postižené a můžete si navzájem radit, povzbuzovat v mazlinkování a počítat si ovulky..
Ono když tady stejné téma vidíš denně a stejně není co poradit, tak tě to prostě začne s prominutím prudit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
@laugher píše:
Jééé, chtěla sem poradit a podělit se se zkušenostma, namísto toho tady každý řeší jedno blbé slovíčko, nechápu…

Vždyť tu padlo několik rad - podívat se dalších milionu diskuzí na stejné téma, testovat den po vynechání MS, neřešit příznaky… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
@laugher píše:

milovali se,… :nevim:
ale máš pravdu, o to nejde. Stejně ti nikdo nic neřekne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama