Prednison a otěhotnění

Anonymní
24.7.13 10:12

Prednison a otěhotnění

Ahoj všem :mavam:
Chtěla bych znát Vaše zkušenosti s Prednisonem a následným otěhotněním. Jak dlouho jste ho brali než jste otěhotněli? Popřípadě léčba při IVF, za jak dlouho se Vám povedlo miminko?
Děkuji za odpověď
Omlouvám se za anonym, ale chodí sem hodně známých, tak nechci aby znali moje problémy.
Děkuji hezký den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20507
24.7.13 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj všem :mavam:
Chtěla bych znát Vaše zkušenosti s Prednisonem a následným otěhotněním. Jak dlouho jste ho brali než jste otěhotněli? Popřípadě léčba při IVF, za jak dlouho se Vám povedlo miminko?
Děkuji za odpověď
Omlouvám se za anonym, ale chodí sem hodně známých, tak nechci aby znali moje problémy.
Děkuji hezký den :mavam:

ahoj prednison jsem brala od začátku hormonalni stimulace do 12 týdne, jsem po IVF s ICSI a PDG a beruška je stále v bříšku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11788
24.7.13 10:19

To je příliš obecný dotaz - záleží z jakých důvodů Prednison bereš, pokud je imunologický nález, tak jaký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 10:29

@wobludka
Vytvářím protilátky proti spermiím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 10:33

@petullle
A měla jsi krátký nebo dlouhý protokol, kolik asi dní před transferem jsi ho užívala?

• Nahlásit
  • Citovat
20507
24.7.13 10:37
@Anonymní píše:
@petullle
A měla jsi krátký nebo dlouhý protokol, kolik asi dní před transferem jsi ho užívala?

měla jsem krátky protokol, stimulovat jsem začala 2DC, OPU 14DC, ET 20DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 10:43

@petullle
Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
46228
24.7.13 11:13

Ja brala prednison a nemela sem pred Ivf,2× sem potratila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 11:20

@lucka83
Jan neměla? Prednison by měl zabránit potratu, tade aspoň jsem to četla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.13 11:21
@Anonymní píše:
@lucka83
Jan neměla? Prednison by měl zabránit potratu, tade aspoň jsem to četla :nevim:

Má tam být Jak :D

• Nahlásit
  • Citovat
46228
24.7.13 11:48
@Anonymní píše:
@lucka83
Jan neměla? Prednison by měl zabránit potratu, tade aspoň jsem to četla :nevim:

vetsinou prednison davaji pred Ivf a tak, je nechodila do Caru, jen ke svemu gydari, treti tehotenstvi vyslo, brala sem Prednison, Duphaston a Anopyrin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14112
6.9.13 09:47

Ahoj, byli mi zjištěné autoimunolátky a mám předepsaný prednison. Chci se zeptat někdo tu píše sex s ochranou někdo ne, proč tomu tak je zatím jsem ještě nebyla na konzultaci v caru takže nemám info od lékaře.

Podařilo se někomu po tom přirozeně? Jsme po neúspěšném IVF a čeká nás KET chtěla bych jít nejdřív na jaře. Prednison mám brát 3měsíce poté kontrola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
6.9.13 09:54

Mě se přirozeně nepodařilo a bohužel ani s prednisonem. Sex s ochranou proto aby jsi nebyla v kontaktu s alergenem, ale na to jsem se vykašlala. Pradnison jsem taky měla po neúspěšném IVF vysadit a dr. mi řekla, že stejně by se měl brát jen 3 měsíce že pak přichází účinek nežádoucí - tloustnutí. při dalším IVF budu brát metypred, ale už měsíc dopředu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14112
6.9.13 10:02

@Mazlucha aha, já právě nevím jestli vyhodit 3měsíce snažení jen kvůli prednisonu nebo ne musím se tedy na to optat. Takže když ho budu brát 3měsíce pak bych měla jít téměř hned do KETu? Myslela jsem, že 3měsíce budu brát pak kontrola během toho pořád brát a KET pak třeba za 2měsíce. Budu držet palce kdy se chystáte na další IVF koukám, že sis toho teda taky už zažila požehnaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
6.9.13 10:16

@MisTer
Myslím, že co doktor to názor, ale imunoložka taky o léčbě nic neřekla a v CARu mi řekla to co jsem psala, ani kámošce nic jinýho neřekli a taky brala prednison a bez úspěchu
My se chystáme na další poku v říjnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama