Silné opruzení

51
4.4.16 21:46

Silné opruzení

Zdravim,
Moje malá 6 měsíční holčička se mi teď docela hodně oprudila a doktor nám poradil nějakou mast volně k dostání začínající na k možná se píše s c ) a já si nemůžu vzpomenout jak se jmenovala. Nevěděl byste někdo? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.16 21:51

Mast neporadim, ale odvar z řepíku doporučuju. pak sem namázla už jen sudokrémem. za pár dní prdelka jak z porcelánu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
4.4.16 21:54

U nás fungoval omývat černým čajem + rybilka, super, akorát ten smrad z rybilky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
4.4.16 22:01

Imazol, sudokrem, kalciovka, clotrimazol- ale ten je až od 2 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
4.4.16 22:05

Mě poradili v lékárně pytiol za 40 Kč a fakt rychle zapůsobil, píšou tam teda až od 10 let myslím, ale taky jsem tu dost četla, že se používá na mimina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
4.4.16 22:45

U nás se osvědčil imazol nebo sudocrem a hlavně co nejvíce větrat a umývat vodou. Hlavně ne vlhčené ubrousky - ty to jenom zhoršily. Opruzení měla dcerka spojené s průjmem, tak po vyšetření MUDr. jsem dávala Enterol a naštěstí vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
4.4.16 22:46

Me v Motole poradili Flamigel a je fakt super, nedam na něj dopustit. Užíváme ho jen výjimečně, když se oprudil po antibiotikach a nic nepomahalo. Ta uleva je znát téměř okamžitě. Pak namazani a byl klid. Koukala jsem, ze je teda psany na popáleniny, prolezeniny apod. a nemá se pouzivat dlouhodobě, ale nic lepšího jsem nepoznala. Na bezne mazání používám jen rybilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
4.4.16 22:48

IMAZOL, volně prodejný, opruzeniny do 2dnu pryč ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
344
5.4.16 05:58

Imazol + po každým přebalení omývat černým čajem a nechat uschnout. Druhý den výrazné zlepšení. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
5.4.16 07:16

@Eris055 u nás skvěle funguje imazol krempasta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
5.4.16 07:21

U nás funguje nedávat malému punčocháče :mrgreen: Jakmile jsem mu jen nechala celý den, tak byl opruzenej… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1738
5.4.16 07:39

Přestala jsem utírat vlhčenými ubrousky a myla dupku jen pod vodou s heřmánkovým mýdlem a mazala jsem Sudcremem. Ondřejovka, Pythiol, Aviril, něco z porodnice - nic nezabíralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
11.4.16 08:33

U nás pomáhá Rybilka Neo, nejspíš proto, že obsahuje panthenol a vit. E,a rybí olej a hlavně je bez konzervantů a parfemace.Je ted lepší, než ta předchozí, takže vyhovuje ještě více.
Ta ty peníze, je super :palec:
A k ní používám ubrousky Rybilka Neo plus a ty jsou taky s panthenolem a mužou se po použití vyhodit do wc :palec:
Dřív jsme používali Sudocream, ale přišlo mi, že má docela nehygienické balení a Bepanthen mi přijde zase jeko zbytečně drahý. A navíc obsahují oba krémy konzervanty :poblion:
Za mě Rybilka Neo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
12.4.16 20:41

Tak jsem ji to pár dní mazala bepantenem a hodne jsme vetrali a už to má skoro pryč :palec: všem moc děkuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama