Silné Pms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.11.21 18:00

Silné Pms

Ahojky, od prvniho porodu trpim opravdu na silne pms. Nekdy to zacina ovulaci nekdy az pred ms. Vetsinou unava, nechutenstvi, navaly horka, zvysena teplota, slabost, nafoukle bricho..proste snad vse co se da😂ale ted mam novinku..hur se mi dycha, ne cely den ale obcas citim, ze se nemuzu poradne dodechnout.. je mozne ze je to k tomu? Ma nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
dnes v 12:13

Tak přesně tohle to teď popisuješ mám i já a už jsem z toho na palici nemůžu se poradně nadechnout.. už jsi to nějak vyřešila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
dnes v 12:23

Já měla celý život šílené PMS a pak MS. Strašné, horší jak akutní slepák. Matka necitlivá, že to musím vydržet a vybodla se na mě, lékaři tupí, reakce žádná, nepomohl mi nikdo, sháněla jsem si dryáky po všech čertech. Až asi 5 let před menopauzou jsem se dostala k fajn gynekoložce, tak ta mi pomohla. Tak ti držím palce, ať potkáš také někoho fajn, ale určitě dřív než já.

• Citovat
  • Nahlásit
21
dnes v 14:14

No já jsem 2 roky chodila po všech možných doktorech taky nikdo nic všichni se to mám psychicky tak jsem brala antidepresiva samozřejmě ze mi nepomohly :D různý křupani a tak. Pak už jsem si připadala jako v cizím světě občas to mám ještě i teď. Pak jsem si změnila gynekologa a ten nový mi zjistil PCOS a hormonální nerovnováhu takže teď užívám léky na srovnání cyklu a pak asi nějaký hormony no protože já už to asi nedám občas mi přijde ze se udusim a zblázním zároveň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat