Nevolnosti z mireny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
551
27.11.21 13:28

Nevolnosti z mireny

Ahoj, měl někdo dlouhodobe nevolnosti z Mireny? Ja ji mam už 2 roky a už přes rok trpím nevysvetlitelnymi nevolnostmi. Vysetrena jsem byla snad všude.. zbývá mi jen tato možnost.. je to i v nežádoucích účincích. Měl to někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
28.11.21 11:16

Teď jsem taky založila téma na nevolnosti, ne tedy z mireny, ale ani ne z jiného stavu. Jaká všechna vyšetření mate zasebou? Jak se lékaři snažili pomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
28.11.21 12:49

@What88 mam za sebou ultrazvuky, gastroskopii 2× a odběry. K ničemu jinému se nemají.. trpím denně, už přes rok v kuse a je to umorny, ještě když vim, ze mi nikdo nepomůže.. ty jsi na tom jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
28.11.21 14:45

@mesiah Achjo to je hrozny. Mě to začlo těhotenstvím, v prvním trimestru jsem musela brát leky, protože bych se jinak prozvracela do nemocnice, zle mi bylo ale až do porodu. Sice už bez zvracení, ale pořad žaludek na vodě, natahovalo mě každý boží den. Porodem jsem si myslela ze to skončilo a teď skoro 3 měsíce po porodu mi je zas par dni zle. Jsem vystrašená že to neprejde. Do toho mám ještě dlouhodobě pocit knedliku v krku a to mi teď po porodu zjistili ze mám mimojicnovy reflux ( na Orl z PEPtestu) a asi mě taky čeká gastro. Osobně to hážu na hormony ale i kdyby.. skončí to někdy? Nebo mi bude zle pořad? Mam se starat o dvě děti a přitom mám co dělat ze sebou když mi je na zvracení. Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
28.11.21 15:27

@What88 nevím, mě to začalo po skončení kojení… mam také dvě děti, chci se jim na plno věnovat, ale nejde to… jsem z toho zoufalá, unavená… protivna. Chci už klid sakra… mam to přes rok v kuse a je to fakt strašný, ale musíme věřit, ze to bude zase dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat