Silné pocení

Anonymní
29.7.21 17:54

Silné pocení

Zajímalo by mě co vám pomohlo na silné pocení (zapáchající) jsem mladá stihla ale přesto se fakt hodně potím. Nevadilo by mi to kdyby to nemělo tak silný zápach ale i když se navoním tak to cítím. Byla jsem už na vyšetření štítné žlázy, cukrovky, a celkové krevní odběr a bylo vše v pořádku. Potřebuji nějaké rady co vám pomohlo protože už jsem z toho nešťastná :( je pravda ze nemám asi úplně nejlepší stravu ale co se týče pitneho režimu tak ten mám si myslím v pořádku a piju převážně jenom vodu. Dále mám problémy s tím ze mi i mravenci nohy. Byla jsem na magnetické rezonanci a tam vyloučili i neurologický původ. Pak mě napadá jestli to nemá třeba psychickou příčinu ale nepřijde mi ze bych na tom byla nějak psychicky špatně a něčím se trápila. Prosím poraďte mi :palec: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17280
29.7.21 17:56

Zkousela jsi Driclor? Vyhledej si starsi diskuse :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24590
29.7.21 17:59

Může to být jídelníčkem, nebo taky hodně dělá materiál oblečení. Může to být i homonalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
29.7.21 18:00

Driclor je fajn…na podzazi. Prestala jsem ho pouzivat, protoze ikdyz podpazi bylo v pohode, nesnesitelne jsem se zacala potit v trislech a pod zadkem. Ale ty to budes mit trebas v pohode :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 18:01

@Kriss Tina byla jsem i na krvi na gynekologii jestli mám v pořádku hormony a to bylo vše v pořádku, oblečení mám jen bavlněné a antikoncepci taky neberu. Zkusím jediné striktně změnit ten jídelníček a uvidím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 18:06
@cecetka píše:
Zkousela jsi Driclor? Vyhledej si starsi diskuse :kytka:

Nemám ani tak problém se zápachem, ale s „koláči“ v podpaží. Bohužel Driclor jsem zkoušela tak 2× a s odstupem, ale vždy mě šíleně štípal, že se to nedalo vydržet. Měla jsem po něm červenou a spálenou pokožku a to jsem opravdu dodržovala minimálně ty 4 dny po holení.
Neznáš třeba i nějakou jinou alternativu nebo přípravek?

• Citovat
  • Nahlásit
29.7.21 18:12

Pokud nehraje roli nic medicínského ani nadváha, zkusila bych úpravu jídelníčku. Třeba na sobě mám vyzkoušeno, že když mám česnek, den na to to ze sebe (i když ne z potu, ale tak celkově) to prostě cítím.

Příspěvek upraven 29.07.21 v 18:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
29.7.21 18:18

Ahoj holky, me ted zaujal vyrobek „jenvox“ nemate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30263
29.7.21 18:19
@Anonymní píše:
Nemám ani tak problém se zápachem, ale s „koláči“ v podpaží. Bohužel Driclor jsem zkoušela tak 2× a s odstupem, ale vždy mě šíleně štípal, že se to nedalo vydržet. Měla jsem po něm červenou a spálenou pokožku a to jsem opravdu dodržovala minimálně ty 4 dny po holení.
Neznáš třeba i nějakou jinou alternativu nebo přípravek?

Já používám tohle. Není tak agresivní jako driclor

https://www.drmax.cz/…t-sprej-30ml?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
29.7.21 18:23

Ahoj, mne pomáhalo se proste několikrát za den umýt/utrit například vlhcenym ubrouskem. A muže to byt i z nervozity, a jak jsi nervózní z toho, že se zapotis a budeš cítit, zapotis se ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat