Reklama

Silvercrest aku čistič oken Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 02.09.18 12:50
Silvercrest aku čistič oken Lidl

Dobrý den,
nemáte s tím zkušenost? Našim jsem koupila k Vánocům Leiftheit a jsou moc spokojeni. Ale Lidl má toto za 50% ceny, tak jestli je to taky tak dobrý.
Díky za názor

Reklama

Reakce:

Maritha
Kecalka 108 příspěvků 02.09.18 13:08

Nasi maji taky Leiftheit, ja mam z ten z Lidla a jsem spokojena. Nevidim nezi nima rozdil

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 02.09.18 13:34

Je vyborny, zrovna nedavno mi ho pujcovala kolegyne z prace a jsem nadsena :dance: :) takze ho dostanu pod stromecek :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >