Zkušenost s pracím práškem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 21:59
Zkušenost s pracím práškem

Holky máte některá zkušenost s německým práškem Waschkönig?

Reakce:
LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 30.08.18 22:08

Vzhledem k tomu, jak dlouho neexistovaly webovky v němčině, si myslím, že to je polský výrobek vydávaný za německý. V Německu ani Rakousku nelze koupit.
Vím to, protože prodávám německou drogerii přes e-shop.

Jak to pere, nevím, zkoušet nebudu. Pouze z doslechu od zákaznice, která zkusila : Waschkönig si nemůže ani lehnout vedle německého persilu.

Možná to bude voňavý, nevím.

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 22:13

Aha, a jaký prášek byste doporučila?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 30.08.18 22:15

@adgamka Na Fleky persil, na vůní lenor color, nebo weisser riese, na čistě bílé persil universal.

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 22:19

Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 30.08.18 22:23
@adgamka píše:
Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

Je to velký rozdíl, ten pocit, že se persil změnil jsem dostala asi před 5 lety. Pak jsem zkusila ariel, ale nebylo to o nic lepší. Pak jsem si koupila zahraniční a bylo to jasný. Složení těch prášků je jiný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >