Zkušenost s pracím práškem

258
30.8.18 21:59

Zkušenost s pracím práškem

Holky máte některá zkušenost s německým práškem Waschkönig?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9339
30.8.18 22:08

Vzhledem k tomu, jak dlouho neexistovaly webovky v němčině, si myslím, že to je polský výrobek vydávaný za německý. V Německu ani Rakousku nelze koupit.
Vím to, protože prodávám německou drogerii přes e-shop.

Jak to pere, nevím, zkoušet nebudu. Pouze z doslechu od zákaznice, která zkusila : Waschkönig si nemůže ani lehnout vedle německého persilu.

Možná to bude voňavý, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
30.8.18 22:13

Aha, a jaký prášek byste doporučila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9339
30.8.18 22:15

@adgamka Na Fleky persil, na vůní lenor color, nebo weisser riese, na čistě bílé persil universal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
30.8.18 22:19

Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9339
30.8.18 22:23
@adgamka píše:
Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

Je to velký rozdíl, ten pocit, že se persil změnil jsem dostala asi před 5 lety. Pak jsem zkusila ariel, ale nebylo to o nic lepší. Pak jsem si koupila zahraniční a bylo to jasný. Složení těch prášků je jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat