Reklama

Zkušenost s pracím práškem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adgamka
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 21:59
Zkušenost s pracím práškem

Holky máte některá zkušenost s německým práškem Waschkönig?

Reklama

Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 30.08.18 22:08

Vzhledem k tomu, jak dlouho neexistovaly webovky v němčině, si myslím, že to je polský výrobek vydávaný za německý. V Německu ani Rakousku nelze koupit.
Vím to, protože prodávám německou drogerii přes e-shop.

Jak to pere, nevím, zkoušet nebudu. Pouze z doslechu od zákaznice, která zkusila : Waschkönig si nemůže ani lehnout vedle německého persilu.

Možná to bude voňavý, nevím.

adgamka
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 22:13

Aha, a jaký prášek byste doporučila?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 30.08.18 22:15

@adgamka Na Fleky persil, na vůní lenor color, nebo weisser riese, na čistě bílé persil universal.

adgamka
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 22:19

Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 30.08.18 22:23
@adgamka píše:
Persil jsem používala dlouho, ale asi před třemi roky mi přišlo, že se velice pokazil. Mám teda na mysli koupený u nás ne z Německa. Potom jsem začala Ariel a taky se mi už nepozdává, proto hledám něco jiného.

Je to velký rozdíl, ten pocit, že se persil změnil jsem dostala asi před 5 lety. Pak jsem zkusila ariel, ale nebylo to o nic lepší. Pak jsem si koupila zahraniční a bylo to jasný. Složení těch prášků je jiný.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >