Reklama

Zapáchající odpad u dřezu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LukasBauer
Nováček 4 příspěvky 28.08.18 10:09
Zapáchající odpad u dřezu

Dobrý den, mám problém s dpadem u dřezu, již asi 10 let myjeme nádobí ve dřezu. Ale po těch letech to dost smrdí. Máte nějaké tipy a rady jak se toho zbavit? Děkuji předem za každou odpověď, Lukáš

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 28.08.18 10:13

Pročistit? Užíváme Krtka
https://cistice-odpadu.heureka.cz/…trubi-900-g/

lolink
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 28.08.18 10:17

Krtek je fajn, ale rozpusteny hydroxid. Kupuju sypky za par kacek a vydrzi to hrozne dlouho. Hydroxid sodny prodava treba eva.cz

histep
Závislačka 3076 příspěvků 28.08.18 10:18

Vyčistit - buď chemicky, nebo mechanicky.

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 28.08.18 10:24

S krtkem pozor, hrozně závisí na kvalitě odpadu, my teď díky krtkovi vytopili souseda, tlak roztrhl husí krk k přepadu u vany. Instalatér nám doporučil používat tekuté prostředky typu Savo Razant, Domestos na odpady nebo na běžnou údržbu teplý ocet.

opozice
Echt Kelišová 9483 příspěvků 28.08.18 10:34
@LukasBauer píše:
Dobrý den, mám problém s dpadem u dřezu, již asi 10 let myjeme nádobí ve dřezu. Ale po těch letech to dost smrdí. Máte nějaké tipy a rady jak se toho zbavit? Děkuji předem za každou odpověď, Lukáš

neříká se nadarmo, že ---jak se o co staráš, tak se ti to odměňuje– Žádná věda, jednou za čas vytahnout buď husí krk, nebo sifon, nic na tom není, propláchnout a je pro problému, pokud to chce vyčistit, tak buď zmíněným Savem, nebo já to dělám hydroxidem sodným. Nic nevydrží věčně, ani poměr k jedná slečně… :mrgreen: Někdo tu psal, že se husí krk rozpadl po použití hydroxidu a vytopili souseda. Pokud ten krk tam nemám sto roků, tak se to nemůže stát. :mavam:

tumpach
Kelišová 5846 příspěvků 28.08.18 10:38

Krtek je dobré na čištění odpadu, ale stejnou a dokonce levnější službu udělá hydroxid sodný,
tekutý čističe mi nezabírají na odpady
a nejlevnějšího krtka mají vietnamci :D :D, a kupuju to pod značkou cit :D, nekupuju kolem 70-80

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 28.08.18 10:40

A to seš chlap? :nevim: ten můj pravidelně rozdělává a čistí odpady, ručně. Žádnou drastickou chemii nepoužíváme.

opozice
Echt Kelišová 9483 příspěvků 28.08.18 10:46
@Lainaire8 píše:
A to seš chlap? :nevim: ten můj pravidelně rozdělává a čistí odpady, ručně. Žádnou drastickou chemii nepoužíváme.

Ne každý je Mat a Pat :mrgreen: Třeba je mladý a většina mladé generace /20-25/ nic neumí.

Janee19
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 28.08.18 10:58

@opozice nemám ráda tohle pausalizovani (a to do toho rozmezí nepatrim). Znám spoustu lidí z různých věkových kategorií, kteří to taky nezvládnou… A naopak spousta lidí se vše naučila např. až po třicítce, když musela…

Jeremi
Kecalka 215 příspěvků 28.08.18 10:59

Teď zrovna jsme to řešili taky - použili jsme čistič odpadů z DM drogerie, myčkou prohnali nerezové sítko se špuntem a jako hlavní problém se ukázalo, že to smrdí z přepadu toho dřezu. Takže jsme čističem protáhli i to.

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 28.08.18 11:07

@opozice Ten husí krk tam byl 2,5roku, ony nejsou stavěné na tlak a vařící vodu. Předtím jsem ten odpad čistila jenom savem a v pohodě, ale savo došlo, tak sem vzala krtka co používám jenom v kuchyni.

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 28.08.18 11:07

@opozice Ten husí krk tam byl 2,5roku, ony nejsou stavěné na tlak a vařící vodu. Předtím jsem ten odpad čistila jenom savem a v pohodě, ale savo došlo, tak sem vzala krtka co používám jenom v kuchyni.

Mickeyla
Nováček 7 příspěvků 28.08.18 11:20

Používám Fredyho, leju to i do sprcháče a je to super! :palec:

Mickeyla
Nováček 7 příspěvků 28.08.18 11:20

Používám Fredyho, leju to i do sprcháče a je to super! :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama